Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. -6. hétnél 9,1 mm petezsák?

5. -6. hétnél 9,1 mm petezsák?

Figyelt kérdés
Sziasztok!kedden voltam nőgyógyásznál és az ultrahang 9,1mm-és petezsákot mutatott!5hetesen nem nagy egy kicsit?bár az orvos nem mondta!csak én gondolom mert nővéremmel együtt várunk babát,majdnem egy idősek is vagyunk,de neki 5hetesen 5,2 mm-és volt!ez miért van?nektek mi a tapasztalotok,véleményetek?köszönöm előre is! :-)
2014. febr. 28. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
ebben a szakaszban még nincs rossz méret. nem lehet tudni a pontos korát (vagyis hogy mikor fogant) meg 12. hétig egyébként sem kell foglalkozni a méretekkel mert mindenkinek másképpen fejlődik. A lényeg hogy legyen embrió és szívműködés, gondolom, visszahívtak téged kontrollra valamikorra hogy ezeket majd megnézzék.
2014. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!igen 7.én megyek kontrollra! :-)
2014. febr. 28. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!