Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be van dagadva a lábfejem,...

Be van dagadva a lábfejem, mit lehet vele csinálni? Vagy ez már így fog maradni addig amíg meg nem szülök? A védőnőnek szóljak róla? 37hkm

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik vagy mindkettő?

Ha csak az egyik, lehet lúdtalp vagy izületi gyulladás, de lehet trombózis is (nem tudsz lábujjhegyre állni, éjszaka sem csökken, esetleg vörösebb) - ez utóbbinál sürgősen mentő.

Ha mindkettő, akkor vizesedés: sose lgasd, hanem polcold fel, tornáztasd, igyál sokat és egyél sok almát, ne egyél sósat, sétálj nagyokat, ne álldogálj. Lehet sajnos toxémia jele is, de lehet csak "simán" a terhesség velejárója - azért nézess vérképet, pisit, vérnyomást.

2014. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ezeket akartam leírni, mint az első hozzászóló. Mindenképpen megemlítheted a védőnőnek, ő úgyis nézi a vérnyomásodat, van, ahol fehérjét is tud nézni pisiből.
2014. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mind a 2 csak az egyik kevésbé,egésznap ilyen nem csökken estére se.
2014. márc. 1. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Az normális, ha estére nem csökken, hiszen napközben sokat lógatod. Az a fontos, hogy reggelre jobb legyen, vagy ha lefekszel egy időre.
2014. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy értettem, hogy éjszaka = reggelre.
2014. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Reggel is ugyanolyan,egésznap
2014. márc. 1. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Keresd fel a védőnődet mihamarabb, vérnyomás ellenőrzés és vizeletfehérje teszt kell a toxémia kizárása miatt.

De ezt elvileg nst-n is nézni kellene!

2014. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!