Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, hogy kerek -...

Volt olyan, hogy kerek - perec megmondtátok a védőnőnek, hogy nem úgy akartok csinálni valamit, ahogy Ő mondja?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam és azt mondta a védőnő, hogy szeptemberben elkezdjük a gyümölcsöt. Csak anyatejet kap, és én nem nagyon szeretnék adni Neki azon kívül semmit 6 hónapos koráig, még gyümölcsöt sem... viszont a védőnő meg akar már adni Neki...
2011. aug. 24. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, te vagy az anyja, ha végképp nem tudsz vele zöld ágra vergődni, akkor mondd rá, h megpróbáltad almával, de nem fogadta el, majd később próbálkozol.
2011. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár nagyon nagy hülyeséget szerencsére nem mondott a védőnőnk, de ha valami nem tetszik, akkor nem úgy csinálom és kész, viszont nem kötöm az orrára, nem vitázom vele. Meghallgatom és majd meglátom, hogy miként igényli a babám, mit látok helyesnek én.
2011. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a súlya fejlődik rendesen a babádnak, akkor nyugodtan mondd meg, hogy te féléves korig kizárólag szoptatni szeretnéd, majd utána ráér a hozzátáplálás!

Ha viszont a súlyával van gond (vagy a székrekedéses-a gyümölcs ezen szokott segíteni), akkor lehet, hogy azért mondta a hozzátáplálást a védőnő...

2011. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kerek-perec megmondtam a védőnőnek, hogy második gyerek, ne járjon a nyakamra. 4 hónapos volt nekem is a kicsi. Sose láttam többet.....
2011. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 xStefix ***** válasza:
56%

(Se a székrekire, se a súlygondokra nem a hozzátáplálást kellene először javasolni!!!)


Kérdező, engedd el a füled mellett. Ellenkezni vagy vitatkozni nem biztos, hogy megéri, pláne, ha olyan típus is. Ne foglalkozz vele - te neveled, ismered a saját gyerkőcödet, nehogymár ő akarjon neki adni bármit is enni...! ;)

2011. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy akkor házhoz jön, így lehet úgy akarja odaadni, hogy Ő is itt van, akkor meg nem mondhatom, hogy nem ízlett Neki. A súlyával nincs baj, 3270 grammal született és 4 hónapos lesz jövő héten, most 6190 gramm
2011. aug. 24. 12:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakos egy védőnőd van. Ilyen esetben én megmondanám neki a magamét, főleg, hogy a babád tök szépen fejlődik, jó a súlya.
2011. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

akkor mondd meg neki,hogy te ahhoz ragaszkodsz,hogy féléves koráig csak anyatejet kapjon.

nagyon elszánt egy védőnőd van!

2011. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, hogy majd házhoz megy és ő adja neki oda!!

Ki ez a védőnő, szentteca?:)

Nem is engedném alapból, hogy így belevakkantson a dolgokba, komolyan már olyan mint egy anyós....:):S

Amúgy el kell engedni a füled mellett.Bólogass, meg mosolyogj. Úgy add, ahogy szeretnéd. (egyébként nekem is korai a 4 hónapos mellétáplálás)

2011. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem kérsz segítséget, akkor neki nincs joga beleavatkozni a magán szférátokba és megetetni a te babádat!

Ez már sok!

Mondd meg neki, hogy nem adsz neki 6 hónapos kora előtt semmit és kész!

Tudomásul kell, hogy vegye.

Nem kell a szemébe kedveskedni, úgy is tudja, hogy mi a az átlag vélemény a védőnőkről és ehhez sajnos ő is hozzátesz, hogy még több rossz vélemény legyen!

A védőnődnek észre kellene vennie, hogy melyik családban meddig mehet el és mi az, ami már zavaró, de úgy látszik ő csak a szavakból fog érteni!

2011. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!