Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalat terhessége alatt...

Tapasztalat terhessége alatt valakinek, hogy a széklete méregzöldes fekete?

Figyelt kérdés
Naponta megy a hasam és sajnos olyan ahogy az elején leírtam.Lehet az a savtól, hogy ott és így ürül ki?Nagyon zavar és csíp is mikor távozik. 14 hetes vagyok
2009. dec. 12. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szedsz vastartalmú tablettát? Attól fekete lesz a széklet.
2009. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ciklámen színű volt és megriadtam, de aztán eszembejutot, hogy cékla levet ittam:). A Tied komolyabbnak tűnik...(vagy eszedbejutott valami?)

Én konzultálnék a helyedben a háziorvossal.

2009. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 7 hetes terhes vagyok és ugyanez a problémám. Naponta 3-4szer megyek vécére és hígabb, majdnem fekete a székletem. Anyum szerint is a savtól van. Lúgosító ételeket próbálj enni és ha jobban vagy akkor az volt a baj. Én még ráadásul délutánra nagyon fel is fújódom, de az alma rendbehoz.

Biztos nem a vas, mert akkor székrekedésed lenne. Írj, ha valami mást megtudtál.

2009. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok. Az előző terhességemnél is hígab volt a székletem, de sokkal kevesebb volt. Mikor megszültem, mindenkinek székrekedése volt,csak én tudtam rendesen vécézni. :)
2009. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel az étvágyam sem a legjobb, van, hogy alig eszek pár falatot, mert nem bírok többet, így én is a savra gondoltam, hogy nem köti le semmi és ezért így távozik. Vasat nem szedek, csak Elevitet és Magne b6-ot.
2009. dec. 13. 08:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mik a lúgosító ételek. Tudnál párat mondani?
2009. dec. 13. 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Tévedés,hogy a vas szorulást okoz.Van kinél pont az ellenkezőjét váltja ki hasmenést idéz elő(pl:nekem is).Mivel szeded az elevitet és az is tartalmaz vasat így lehet attól is.

31 hetes km

2009. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, sőt az elején mikor elkezdtem szedni és fájt a gyomrom még azt is hittem, hgy az Elevittől van, de aztán abbamaradt a fájás. Gondolom, hogy a székrekedés sem lehet kellemesebb.
2009. dec. 13. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!