Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehetne enyhíteni a...

Mivel lehetne enyhíteni a farcsont fájdalmat?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok és tegnap este kezdett fájni a farcsontom. Reggel már nem fájt de most megint fáj. Valamivel lehet enyhíteni? Nem túl kellemes érzés...

2014. márc. 1. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal semmivel,nem nagyon tudod de azt remélem tudod hogy nem attól van hogy 9 hetes terhes vagy mert attól max a vége fele :)

Azért hogy ne fájón sokszor próbálj meg minél többet oldalasan lenni.Nekem bejött :)

2014. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhességemnél az első tünetek egyike volt a farcsontfájás. A terhesség előrehaladtával egyre rosszabb lett, a végén már egyáltalán, kis időre sem tudtam hanyatt feküdni. Én elmentem egyszer-kétszer gyógymasszőrhöz, az kicsit segített, de hozzáértő masszőrhöz kell menni, mert terhesség alatt nem szabad a derekat masszírozni.
2014. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsanat h itt kerdezek, de miert nem szabad maszirozni a terhesseg alatt a derekat?
2014. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En ugy tudom azert nem lehet maszirozni mert verboseget okozhat...

Egyebkent en 12hetes vagyok es kb 9 hetesen kezdodott nekem is a farkcsont fajas...a párom óvatosan masziroz ot a kornyeken.Ez segít egyebkent nem tudok el aludni se. De meg este is felebredek ra.

2014. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!