Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatás közben sikerült...

Szoptatás közben sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
15hós a fiam.
2009. dec. 12. 15:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jaj!

Nekünk 3 hónapja nem jön össze.....

Irigyellek titeket.

2009. dec. 14. 13:27
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
na ne búsulj, az első gyerekre három évet vártunk, ez most borzasztó nagy öröm, hogy észrevétlenül összejött, a 27 hetes terhes vagyok. Egyébként nekem nem volt menszi, valami halvány dolog, amit fel sem jegyeztem, nem tartottam érdemesnek.
2009. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen. Semmi sem véd, legalábbis nálam nem. Már a másodikat fogom szülni, amelyik szoptatás alatt fogant.
2009. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen. Azonnal. 11 hónapos volt a kisfiam. Elsőre összejött, 15 hónapos koráig szopizott.
2009. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valaki írta, hogy véletlenül jött össze a második baba itt a hozzászólóknak.. Ez azért nem így van, tenni is kell a babáért, a védekezés nélküli sex sokszor terhességgel végződik... Ez nem véletlen, nem helyes a megfogalmazás. Nekem pl. véletlenül sem jött össze, mert nem akartam olyan hamar, vártam 2 évet.


A barátnőm 1 éves gyerek szoptatása mellett lett újra terhes, kb. aztóa nem szoptat, a fia elválasztotta magát.

2009. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónapos volt a lányom, amikor még javában szopizott de én már kezdtem vágyakozni a kistestvér után. Következő hónapban meg is jött az első mensesem, rá egy hónapra teherbe is estem. Utána még három hónapig szopott a lányom!
2009. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem sajnos, 10 hónapig szoptattam.

Már több mint 2 hónapja nem szoptatok, mégse vagyok terhes még mindig :( Pedig olyan jó lenne már.

2009. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!