Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+4 hetes várandós vagyok,...

Eniiii kérdése:

18+4 hetes várandós vagyok, és elsö babucim Elég sokat fájdogál a hasam alul. Mondjuk pultosként dolgozom, lehet hogy el kellene mennem táppénzre?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 11:40
 1/6 anonim válasza:
sok helyen látom azt ezt, hogy 18+4, meg 20+5.. ezek mit jelentenek amgúy?
2014. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha fáj akkor mindenképp pihenned kell, menj el táppénzre, szedj magnéziumot.


A 18+4 azt jelenti, hogy 18 hetes és 4 napos terhes.

2014. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az lesz, mert elég sokszor megfeszül, , kidudorodik, mint egy labda. Ahogy olvasom, ennyi idösen még nem keményedhetnék..
2014. márc. 2. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Én a harmadik gyerekkel már a 8. héten keményedtem, meg is indult a szülés 21 hétre. Szedj napi 3-4 magnerotot!
2014. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hűha. Beszélek is minél hamarabb a védönövel. Mondom neki is h fájdogál, ö csak annyit mond hogy feszülnek az inszalagok.
2014. márc. 2. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanilyen tüneteim voltak, pedig nem is dolgoztam, sőt rengeteget pihentem, aludtam


magnéziumot írtak fel, a 4. hónaptól fokozatosan, teljesen elmúlt.

2014. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!