Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ukran allampolgar vagyok, kb...

Pitbul0101 kérdése:

Ukran allampolgar vagyok, kb 10 hetes varandos! Szeretnek mostmar dokihoz menni, hogy mint alakul a dolog! Magyarban megvizsgalnak, es ha igen akkor mi kell hozza, mibe fajna ez nekem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

néhány kérdéssel ezelőtt 8 hetes voltál még csak, kb. 1 órája

most akkor hogy is van? Ha pecsételsz menj orvoshoz itthon vagy ukrajnában, itthon meglehetősen sokat kellene fizetned a 89 hónap alatt és a szülésért is, jobban jársz a saját országodban az ellátással

2014. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Èn vègig magándokihoz jártam terhessèg alatt.ameddig nem kell korházba menj addig nincs nagy baj.kb8-10 ezer egy konzultáciò.menj el mindenkèppen.
2014. jan. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a magándokinál a konzultáció valóban ennyi havonta, de neki fizetnie kell még az összes vérvételért, ultrahangért és a szülés is 6 számjegyű lesz, fizetheti a kórházi bent fekvést, pénzbeli ellátást nem kap
2014. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fehérgyarmaton Esze Tamást tudom ajánlani. A szülés fele annyiba jött ki, mint amibe Ukrajnában került volna. Egy vizsgálat 5000ft.
2014. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most látom hogy te vagy, aki az autót akarta eladni. Ha kettős állampolgár vagy, akkor az más tészta, javaslom fizessétek a tb-t, 6660ft havonta. Az én feleségem ukrán, nem kettős, ezért jött ki így.
2014. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!