Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mar több mint furcsa!...

Ez mar több mint furcsa! Törtent mar veletek hasonlo dolog?

Figyelt kérdés
Par hettel ezelött ugy keltünk fel a parommal,hogy ö is es en is azt almodtuk,hogy terhes vagyok.Par nap mulva elmentem a dokihoz es megallapitotta,hogy 10 hetes terhes vagyok aminek semmi jele nem volt!!Nemetben elek,de par napja magyarbol felhivott ovis kori baratnöm akinek fogalma sem lehetet rola,hogy azt almodta,hogy terhes vagyok.Mondtam,hogy igaz,de mar ketten elötte ezt mar mi is megalmodtuk.Mi lehet ez???!
2009. dec. 12. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen megérzések csak annyi volt, hogy a férjemmel mindketten fiút szerettünk volna, és amint kiderült hogy terhes vagyok egyik reggel férjem úgy ébresztett, hogy azt álmodta h lányunk születik. Hónapok teltek el amíg kiderült UH-n hogy tényleg lány, és 10 fiúért sem adnám :)))
2009. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi több mint másfél éve próbálkoztunk már a babával, de ebből a szülők semmit sem sejtettek. Október közepén felhívott apósom és elmesélte mit álmodott: terhes vagyok és kisfiú lesz:) Rá két hétre kiderült hogy végre sikerült, most vagyok 9 hetes babás:) Hogy kisfiú vagy kislány azt még nem tudhatjuk!!!!
2009. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem első babaánál barátnom mondta, hogy terhes vagyok szerinte.De akkor még nem tudtuk, a másik, hogy láttam egy csomo golyafészket, gólyástol.És kiderült, hogy 6 hetes vagyok.Második babánál, pont az évfordulonkon mentunk kirándulni és megint láttam sok gólyafészekt, gólyákkal.És akkor voltam 4 hetes. Egy msáik barátnom, az elozonek a testvére mondta, hogy tuti kislány lesz, mi ugy éreztuk fiu.Most vagyok 28 hetes és kislány:D

Van ilyen.De olyan is volt, hogy akutyám sztem megérzet mert mindig mászott az ölembe mikor a fotelban ültem(husky, szoval nem éppen öleb:))

Állitolag a gyerekek meg az állatok megérzik.

2009. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 sztorim is van.


Pár évvel ezelőtt azt álmodtam, hogy az egyik kolléganőm terhes. Már van két nagylánya és nem terveztek mégegyet (ja és gyógyszert szedett)

Másnap bementem a munkahelyemre és meséltem neki, hogy mit álmodtam. Erre Ő: nem hiszem, mert holnap kell megjönnie. Hát nem jött meg, nekem lett igazam. Bár elvetette, mert tényleg nem akarták.


A másik sztori velem kapcsolatos.

Két éve szeretnénk babát a párommal. Nagyon hosszúra hagytam nőni a hajam, mert lusta voltam elmenni fodrászhoz, és már mindenki piszkált, hogy vágassam le. Én úgy májusban mondtam nekik, hogy akkor fogok elmenni ha terhes leszek. Aztán meguntam a várakozást és novemberben el is mentem, nagyon jó lett. Ebben a hónapban álmodam még gólyákkal és nyuszikkal (termékenység szimbóluma)Ja és a kolléganőm beszólt,(cigiztem) hogy szívd míg szívhatod. Most 9 hetes terhes vagyok :)

2009. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!