Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés 30 hetes terhesen,...

Hasmenés 30 hetes terhesen, csak délelőtt, de már egy hónapja. Ez ugye nem normális?

Figyelt kérdés
Minden reggel min. 3-4 szer megyek wc-re.Ilyen problémával még sosem voltam orvosnál.Nem is emlékszem mikor volt normális állagú székletem.Már bocs,hogy így írom,nem tudom másképp...teljesen híg. Ezzel el kellene mennem dokihoz,és ha igen a háziorvoshoz,vagy a nőgyógyászhoz??
2014. márc. 3. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen 16 hetes terhességi hetem óta, akkor emeltem jócskán a magnéziumot a sok keményedés miatt. Most vagyok 31 hetes és 2 hete megint emeltem az adagon, mert visszatértek a keményedések. Ez persze nekem is mégjobban feltúrbózta a dolgokat...

Nekem nincs vele bajom, tudom, hogy a magnézium okozza, majd megpróbálom megint csökkenteni, hogy jobb legyen a helyzet.

Sok magnéziumot szedsz?

2014. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen 6ot szedek egy nap,mert nagyon sokat keményedek még így is,félek is ,hogy korán szülök,mert vannak napok,mikor épp csak felállok,és már befeszül az egész hasam.Alig tudok még menni is sokszor...akkor a magnéziumtól van?Lehetséges,mert kb. 1 hónapja emeltem az adagom..
2014. márc. 3. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen sajnos, biztos, hogy attól van, ellene nagyon nem lehet tenni semmit.

Igyál sokat, inkább legyen hasmenés mint koraszülés. Aztán, ha úgy érzed, hogy kicsit jobba a keményedés, próbáld óvatosan csökkenteni a mennyiséget.

Kitartást!

2014. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is többször jártam így a terhességem során. Gondolom, a magnéziumtól van. Annak az adagját pedig nem szeretném csökkenteni, mert sokat keményedik a hasam. De nekem a Normaflore teljesen helyre hozza a problémát 1-2 nap alatt. Utána hetekig nincs gond a székletemmel. Esetleg próbáld ki, hátha Neked is segít.
2014. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!