Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma délelőtt enyhén görcsölt a...

Ma délelőtt enyhén görcsölt a hasam, ami valamellyest átsugárzott a derekamhoz is. Kb. egy órán át tartott, már megszünt. Ez normális 31 hetesen?

Figyelt kérdés
Babám ugyanúgy mocorog. Más tünet nem volt. Mitől lehetett?
2011. nov. 22. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy megerőltetted magad? Próbálj lehetőségedhez képest a legtöbbet pihenni. Esetleg ilyenkor bekaphatsz még max.: 35. hétig egy magnézium tablettát naponta, vagy igyál egy Mg pezsgőtablettát. Ha szereted a banánt, akkor abból is lehet 2-3 db-ot (Mg tartalma miatt), csak az hizlal.


Remélem tudtam segíteni! Bízzunk benne, hogy a pocaklakó legalább még 6-7 hétig nem akar kibújni!

2011. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem erőltettem meg egyáltalán magam, mert sokat fekszem megrövidült méhnyakkal.1000-essel. Szedem a magnéziumot is, mert voltak keményedések is, de mióta szedem és pihenek azóta nincs. Nem tudom, hogy mi lehetett ez délelőtt, de remélem semmi komoly. Mindenesetre jövőhéten megemlítem az orvosnak, akkor megyek vissza.
2011. nov. 22. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!