Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek látni már rajtam...

Szerintetek látni már rajtam a terhességet (kép)?

Figyelt kérdés
1 hónapos terhes vagyok ... szerintetek látszik rajtam ? Vagy még nem ?

2014. márc. 3. 17:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez még csak puffadás :)


Biztosra tudod hogy terhes vagy vagy csak sejted? Mert 4 hetes terhességet a doki sem tud még megállapítani.

2014. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
igen biztosra tudom , a doki azt mondta , hogy 4 + 2 -ben vagyok az nem azt jhelenti , hogy 1 hónapos vagyok ? vagy félreértettem ?
2014. márc. 3. 17:45
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

nem!

én 176 cm vagyok 53 kg-os voltam és 15 hetesen kezdett el látszani akik tudták de akik nem tudtak a terhességemről azok olyan 18-19 hetesen vették észre pedig eléggé véknya voltam!

2014. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Dee azt jelenti :) Csak nekem ilyenkor még csak megvastagodott méhnyálkahártya volt ezért olyan fura.
2014. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

nem értetted félre! auz utolsó menszesz első napjátol számold és az a jó a doki is úgy számolja!

ja és gratulálok!

2014. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
aha, értem nagyon szépen köszönöm
2014. márc. 3. 17:48
 17/27 anonim ***** válasza:
86%

:D jajjjj te kérdezted ezt már egyszer és irták neked, hogy nem Gyuszi, nem látszodik még :DDD akkor se tudtad, hogyan kéne feltölteni.

nekem 22 hetesen látszodott....de aki nem tudja, hogy terhes vagyok és mondom, hogy most vagyok a 32-ben elcsodálkozik :D

2014. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
semmi nem látszik még, majd a 10-12 hét környékén tapasztalhatsz puffadást: a reggeli és a haskörméreted között jelentős eltérés lesz. De más még ezt sem veszi majd észre. Először a 16. hét környékén lesz látható, nekem így télen, kabátban még most sem adják át a helyet, pedig elég nagy a pocim és már 22 hetes vagyok (vagy csak parasztok:)))
2014. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

De cuki vagy!:-) :-D

A kép másolásnál akkorát nevettem,amikor megláttam a "Gyuszit"!:-D bocsííí!

Nah.szóval. Valószínű,h.ez még csak puffadás. Én is vékonyan kezdtem,a 8-9.héttől már a szeméremdomb felett éreztem egy kisebb keményedést,11-12 héttől pedig már mint egy fél zsemle odatapadt volna a vajas felével a hasamra:-)

15-16 hetesen kismama gatyót hordtam,mert semmit nem tudtam begombolni,hiába rámjött a nadrág. Idegenek is látták,h.kismama vagyok. Ez mindenkinél más. Sogórnőmön kb.20-22.héten láttunk valamicskét úgy,h.tudtuk,h.babát vár,és már azt is,h.kisfiút! Idegenek azt sem hitték volna el,h.terhes! És! 2x akkora hasa lett a végére mint nekem,pedig az enyém sem volt valami mini poci!:-D

Jó egészséget Nektek!

2014. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%

Gyuszi, már megint Te vagy az?

inkább ülj le tanulni, hátha holnap feleltetnek

2014. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!