Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen híztam 9 kilót ez...

26 hetesen híztam 9 kilót ez sok? Nem vagyok cukros, viszont elég magas súllyal (87,8 kg) kezdtem meg a terhességet, most már a lábam is nagyon dagad a nagy súlytól vagy sok víz van rajtam? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok. Legalábbis ahogy leírtad az alapján. A védőnő úgyis fogja mondani. Picit figyelj oda, a vizesedésre egyél sok görögdinnyét, kerüld a sós ételeket, sok zöldség és kevés kenyér/tészta!

Minden jót kívánok! Boldog babavárást!

28 hetes pocis

2009. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A nagy könyv szerint sok! De ez nem szentírás!!!

Az első terhességemnél a 30. hétig híztam 16 kg-ot, a végére 22 lett belőle. Nem vizesedtem, csak a szülés utáni 1-2 napban. A babám makk egészséges lett. Nem azt mondom, hogy ez a jó, mert én is eléggé szenvedtem a súlyfeleslegtől, de azért ne kezdjél el fogyózni, csak figyelj oda, hogy miből mennyit eszel. A legjobb valóban a gyümölcs. Én szinte egész nap csak azt eszem, mert ebben a melegben nem is nagyon kívánok mást.

A mostani babával még csak 7 kg-t híztam, most vagyok 30 hetes. Most azért már az elsjétől próbáltam odafigyelni, hogy mit, és mennyit eszem. Az elsőnél az volt a baj, hogy rengeteg gyümölcsöt ettem, de mindíg jó alaposan lecukrozva. Most egyáltalán nem teszek rá cukrot, és úgy néz ki, hogy ennyi elég ahhoz, hogy ne hízzak el túlságosan.

Vigyázz a sóval, mert az nem tesz jót a vizesedésnek!!

Üdv: 30 hetes kismami

2009. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 hetes vagyok,60kg-ról kezdtem, eddig 10kg-ot szedtem fel.Az orvos azt mondta diétázzak.Csak csirke vagy pulykahúst egyek, párolt zöldségeket, semmi tészta,rizs liszt vagy fehér kenyér...gyümölcsök közül sem mindegy hogy mit eszem.

Próbálj meg naponta többször keveset enni, és estére inkább csak gyümölcsöt.

Boldog babavárást.

2009. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 74kg-ról kezdtem a terhességet,most vagyok 30hetes plusz 9kg-nál járok,és én hetente megkapom a védőnőtől hogy sok!!!

Szerintem nem,ha vizesedsz akkor próbáld ki a grépfruit-ot,nekem a szülésznőm ajánlotta,azt mondja ennél jobb vizhajtó nincs!!! Ha szereted eheted úgy mint a narancsot,ha nem akkor a levét csavard ki és idd meg,minden másnap egy szép nagyot!!!

Még nem tudom a hatását mert nem vizesedem!!!

Remélem sikerült segítenem!!

Boldog babavárárst!!

2009. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 89kg-val kezdtem (164cm vagyok), és most vagyok 91kg 20 hetesen. Viszont már az én lábaim is nagyon vizesednek (mondjuk nálam terhesség előtt is előfordult, mikor még sokkal soványabb voltam is). Néha már menni is alig tudok, hiába kenegetem, hidegvizes zuhany, felpolcolás stb... Amúgy szerintem nem feltétlenül "gáz", azt pl. nem írod, milyen magas vagy. Azért ebben a 9 kilóban biztosan van víz is.
2009. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!!Én 29 hetes vagyok, 78kgról kezdem(160cm-hez), most tartok plusz 7 kg-nál, de nem vizesedek, és semmi más bajom sincs!!szerencsére a védőnő sem cseszeget!!:)boldog babavárást!!:)
2009. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 165 cm vagyok, 60 kg-ról 69-re sikerült híznom 25 hetesen! Nem tehetek róla, hogy ilyen sok! Én tényleg odafigyelek arra mit eszem, de valószínűleg a szervezetem elraktároz minden hasznosíthatót! Az a furcsa az én esetemben, hogy viszonylag csinos vagyok, de a pocakom az óriási! Szerencsére engem senki nem cseszeget...
2009. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!