Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj ha kihagyom a vercuko...

Nagy baj ha kihagyom a vercukor terheleses vizsgalatot?

Figyelt kérdés
Nem onszantambol, hanem ha nem tudom megoldani hogy eljussak...
2014. márc. 3. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
de baj mert a nem diagnosztizál és kezelt terhességi diabétesz veszélyezteti a baba életét. Sajnos nagyon gyakori a terhességi diabétesz igy meg kell nézetni.
2014. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Én is morogva mentem el a 26. héten, mondván a családban egy árva cukros nincs, én 55 kg vagyok, tök feleslegesen szúrnak.

Aztán jól meglepődtem, mert sajnos nálam is kialakult. Diétával rendben tartható és szülés után elmúlik, de addig oda kell figyelni.


Szóval éprdemes elmenni - én sem tartozom a kockázati csoportba, mégis megnyertem.

2014. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem tudod megoldani.
2014. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmikép ne hagyd ki! Terhességi diabétesz nem tréfa dolog és olyan kismamáknál is előfordul, akiknek amúgy semmi bajuk nincs a cukrukkal.
2014. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz eljutni? Nem kötelező pont a 24. héten csináltatni, ha csúszol pár napot/hetet, nincs gond, de fontos vizsgálat. A nem kezelt terhességi cukornak nagyon súlyos következményei lehetnek.
2014. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy baj.
2014. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Én is úgy gondolom, hogy sok esetben teljesen felesleges ez a vizsgálat, főként a cukros vizes verzió (a zsömle-tejes sokkal humánusabb), de kockáztatni én sem mertem, szerintem valahogy biztosan meg tudod oldani! Ha leírod mi a gond, tuti kapsz ötleteket a megoldásra. Elég tág időintervallum van rá.
2014. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a ilyen a munkam. De ha nem muszaj pont a 24. heten elmenni akkor nincs gond. Bocsanat hogy itt kerdeztem meg, a nogyogyaszom jelenleg kulfoldon tartozkodik ezert nem tudtam felhivni.
2014. márc. 3. 18:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon nagy baj. A babád életébe is kerülhet. 26. Hétig meg lehet csinálni.
2014. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahol például nem is 24. héten, hanem 28. héten van. Az egyik kolléganőmnek például akkor kellett mennie. Nem lesz semmi gond, ha 25. héten mész, de ha úgy van, mehetsz 23. héten is, legalábbis én 23+5 naposan voltam, és nem volt gond, sőt rettentő rossz lett az eredmény, így jobb is, hogy előbb mentem, mert előbb tudtam elkezdeni a diétát.
2014. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!