Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj ha kihagyom a vercuko...

Nagy baj ha kihagyom a vercukor terheleses vizsgalatot?

Figyelt kérdés
Nem onszantambol, hanem ha nem tudom megoldani hogy eljussak...
2014. márc. 3. 18:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat!! Mindenkit felpontoztam.

Nalunk szokott olyan lenni hogy berendelnek ha pl. sokan betegek vagy nagyobb kaliberu kareset van. Ezert kerdeztem mert kivancsi voltam, hogy ilyenkor mit lehet tenni. Annyira nem borzaszto vizsgalat, lanyommal mar egyszer vegigcsinaltam :-)

2014. márc. 3. 18:37
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nagy intervallum áll rendelkezésre, én is a 26. héten voltam, másrészt pedig a munkáltató köteles elengedni a kötelezően előírt vizsgálatokra terhesség alatt, erre jogszabály kötelezi!!!!
2014. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem tudsz eljutni sehogy sem akkor az is jó megoldás ha veszel egy vércukormérőt és magadnak rendszeresen megméred. Még biztonságosabb is mint az egyszeri szúrópróba szerű mérés.

Nekem sok cukorbeteg volt a családomban, otthon állandóan mértem a cukrom, mikor mentem terhességi ellenőrzésre, nem is mérte meg külön a midwife.

2014. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! Jótanács: semmiképp ne hagyd ki!!!! 24-26.hét között bármikor mehetsz. Én is úgy voltam vele,miért is lenne baj, 55 kg-val kezdtem a terhességet, most vagyok 59 kg (25.hétben), világéletemben egészségesen étkeztem,sportoltam, várandóságom alatt még édességet sem kívántam ettem. erre épp tegnap ért a döbbenet,mikor hívott a dokim asszisztense,hogy magas lett a terheléses cukrom, irány ma a terhességi diabetológia szakrendelés. Hát mit ne mondjak megrémültem,pláne amiket a neten olvastam róla....Gondolj a babádra, és menj el mindenképp!
2014. márc. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!