Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, de a...

6 hetes terhes vagyok, de a dokihoz csak 3 hét múlva kaptam időpontot. Amúgy nincs panaszom! Megvárjam, vagy menjek magánrendelésre?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs panaszod akkor megvárhatod a 3 hetet. Viszont ha van panaszod akkor azonnal orvos, nehogy valami baj legyen.


26hetes pocakos

2008. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még korrai, énis ekkortájt voltam, és még csak a szikhólyagot és a petezsákot látta. Nekem ma kell visszamennem. ma vagyok 8 hetes 2 napos babás. Remélem ma már szívhangja is lesz a bébinknek.
2008. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szükséges orvoshoz menned, ha minden rendben. Azért vigyázz magadra. Én is 3 hetente járok dokihoz.
2008. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló voltam, panaszaim is csak 1 hete vannak, az elején nekem sem voltam, mára már küzdők a hányingerrel, és a fáradékonysággal. A hideg reggeli tejecske csodákra képes:)
2008. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Most kezdődik a hányingeres időszakom, esténként érzek gyomorégést, de annyira nem vészes, kibírható! Remélem így is marad! :)
2008. júl. 22. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan várd ki a dokit. 9 hetesen bőven elég elmenni vizsgálatra, előbb úgysem nagyon tud mit tenni.
2008. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg szükség van genetikai vizsgálatra, vagy szertnél csináltatni, minnél előbb kellene beutalót kérni, mert több hetes várakozás van, nem biztos, hogy időben meg tudják csinálni. ( pl down kór szűrése lepénymintavétellel) . ( nekem 29 évesen nem csináltak ilyet, és downos babát szültem, aki 5 napot élt, illetve 34 évesen megcsinálták és a vizsgálat ki is mutatta a 21es triszómiát, ami miatt el is kellett vetetni. Mire megvolt a vizsgálat, és az eredménye 14 hetes voltam. Akkor műtöttek)
2008. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!