Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan kezdem a hetedik...

Lassan kezdem a hetedik hónapot. Egy pár napja elégé fáj a szeméremcsontom és a hasam alja. Főleg éjjel, a mikor megfordulok illetve reggel, felkelésnél. Ez mitől van, normális ez így?

Figyelt kérdés
Bocs ha buta a kérdés, de első baba és nem tudom, hogy mi számít normálisnak.
2009. febr. 5. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is fájt a csontom, ahogy feszült széjjel. A hasad alján a fájdalom lehet jóslófájás ha közben keményedik is a pocid. Ha nagyon fáj, vagy aggódsz, kérdezd meg nyugodtan a dokidat, vagy a védőnődet, ők tudnak a legbiztosabban megnyugtatni. Én is nagyon parás voltam, mivel az első babám elvesztettem. Ha óránként nem mozdult, képes voltam piszkálni, csak hogy rúgjon egyet és tudjam, hogy nincs semmi baj.


Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

2009. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én 28.hetes vagyok. Már hetek óta fáj szeméremcsontom, éjszaka elig bírok megmozdulni az ágyba és ha meg felkelek pisilni elég elindulni annyira fáj. Most egy néhány napja már nem fáj annyira. Tágulnak a csontok, nyúlnak a szalagok én így tudom.
2009. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb.25hetesen kezdett el fájni,azota is fáj.Van nap,hogy kevésbé,de van olyan alig tudok lemászni az ágyrol.Sokunknál előfordul,de azért emlitsd meg a dokinak.
2009. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!