Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mehszajam alacsonyan van es...

A mehszajam alacsonyan van es kemeny a menszezem kesik 19 napja tobszor is teszteltem de negativ. Akkor terhes vagyok vagy menszez elott is a mehszaj alacsonyan van es kemeny?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
terhesen a méhszáj magasan lenne, alig elérhetően. Valószínűleg előbb-utóbb meg fog jönni, de 19 napja késik?? az nagyon sok idő, máskor is késett már ennyit?
2014. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem kessett ennyit 6 honapja szultem de nem szoptatok
2014. febr. 11. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:

A méhszáj vizsgálata hasonlóan a hőmérős módszerhez csak akkor ad hasznos információt ha 2-3 hónapja már követed a ciklusok alatt minden nap.

Írtad, hogy szültél de azt nem hogy a ciklusod beállt e már rendszeresre. Ha nem védekeztetek lehetsz terhes is, bár közel 3 hetes késéssel szerintem a teszt kimutatná a terhességet. A nőgyógyászodat szerintem keresd fel hiszen biztosat csak ő fog tudni mondani.

2014. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!