Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj? 8 hetes vagyok,...

Nem baj? 8 hetes vagyok, tegnap lett volna aktuális a havim, ha nem lennék babás. Pár csepp vér volt este (azóta semmi), ezt vehetem normálisnak, vagy nem lenne szabad? A hasam amúgy nem fájt, és nem is volt darabos, csak pár csepp halvány piros.

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

úgy tudom ez az a bizonyos emlékező vérzés, a szervezeted össze van zavarodva, hogy most kéne vérezzél, de mégse vagy valami ilyesmi.

azt szokták mondani, ha nem jár görccsel akkor semmi baj nincs!

pihenj sokat, és ne aggódj azzal többet ártasz! max hétfőn hívd fel az orvosod, hogy ő is meg tudjon nyugtatni!

sok pihenést, és jó egészséget kívánok Nektek!

2009. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! én is hallottam már ilyenről, de azért ijesztőbb, ha magadon tapasztalod. remélem tényleg nem jelent gondot! ha esetleg valakinek szintén volt ilyen, annak megköszönném, ha írna, megnyugtató lenne olvasni, hogy nem vagyok egyedül ezzel! :)
2009. dec. 13. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Én most lépek a 12.hétbe és kb 6 hetesen jelentkezett ez először!Nekem inkább olyan rózsaszínes ,sötétebb nyák féleség volt.el is rohantam a dokihoz,de akkor még csak petezsákot látott,és mivel a nagyobbat még szoptatom így semmit nem írt fel.azóta már 2x voltam uh-on,és teljesen jól fejlőddik a babám.Ja és néha még most is előfordul "ilyen"pici vérzés féleség!Remélem nem lesz baj!
2009. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen problémám viszont már sokat hallottam olyanról, hogy volt akinek végig volt mensese, sőt volt olyan is aki emiatt nem is tudta, hogy terhes.
2009. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a 6. héten volt enyha színes folyás és azt mondta a doki, hogy a rendes havi vérzés idején és "normális". De persze csak kis mértékben! Ha erősödbne, azonnal menj orvoshoz. Nekem elmúlt és nem jött vissza, a napokban szülök.
2009. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a 8. héten, akkor amikor erősebb napjaim lettek volna a mensinél. Nekem csak reggel jelentkezett az első wc-re menéskor, utána lezuhanyoztam és egész nap semmi, ez ismétlődött 3 napig, utána semmi. Nekem nem is vérzés volt hanem olyan nagyon sötét barnás morzsalékos folyás. Megijedtem de a dokim megvizsgált és szerencsére mindent rendben talált. A védőnőm is azt gondolta hogy a mensim köszönt vissza. Mesélte hogy nem egy kismamája volt már akit ez végig kísért a 9 hónapon keresztül.
2009. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mennék a dokihoz. Sosem jó.

A mensi a progeszteron emelkedettsége miatt marad el terhességben. Lehet, hogy kevés a progeszteronod. Én egyszer emiatt vetéltem el.

A mostani terhességnél már az elejétőkl kaptam a progeszteronpótlást kúp formájában.

Tuti nem várnék.

Én mindig éjfélkor mentem, és nem bántam meg!!

A vérzés sosem jó a terhesség alatt. Attól, hogy vannak ellenpéldák, a többségnél akkor is rosszat jelent.

Sok szerencsét!

2009. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is szólj erről a dokinak mindenképp. Én is kb. ennyit véreztem a 8. hétben, egyből fenyegető vetélélssel táppénzre is küldtek és feküdnöm kellett. Nem biztos, hogy nálad bármi baj lenne, de nem árt, ha egy doki ránéz. Mindegyik azt mondja, hogy terhesség alatt a vérzés sosem jó.


26h km

2009. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!