Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevehetek Algopyrint 8 hetesen?

Bevehetek Algopyrint 8 hetesen?

Figyelt kérdés
Nagyon megfáztam,hőemelkedésem van,fáj a torkom. Teázok és pihenek amennyit csak tudok de kezdek nagyon legyengülni. Orvoshoz csak jövőhéten megyek terhesség megállapítására. De addig is muszáj valamit tennem mert egyre roszabbul vagyok. Bevehetek algopyrint? Lehet használni orrcseppet? Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 8. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bevehetsz. Nekem sűrűn fájt terhesség előtt a fejem, azt hittem, ez megmarad, ezért megkérdeztem a nőgyógyászomat és azt mondta, Algopyrint szedhetek.


Jobbulást és szép babavárást :-)

2014. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én a nőgyógyászaton, ügyeleten kaptam algopyrin-injekciót, amikor fájt a vesém a 9. héten. És mondta a doki,h otthon vegyek még be, ha kell.
2014. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akármikor bevehetsz a terhesség alatt. Én a 30. héten vettem be erős fejfájásra, orvosi tanácsra.
2014. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

38 fok felett kell lázat csillapìtani terhesen. Torokfájásra a Tantum verde spray használható. Orrcseppet nem szabad, mert érszűkìtő anyag van bennük, csak a tengervizes orrsprayt.

Én sós vizet csepegtetek az orromba, még nem terhesen is, nekem jobban hat, mint az orrcsepp. sós vizzel szoktam gargarizálni, az jó a torokfájásra is, nekem a tantum verde semmit sem ér.

2014. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!