Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi lenne/ lesz az ideális...

Mennyi lenne/ lesz az ideális hízás?

Figyelt kérdés
19 hetes múltam és idáig 3 kg-ot híztam a kiinduló súlyhoz képest...ez normális??igazából csak a hasam nőtt meg máshol nem látok változást...eléggé keveset eszem, szerintetek mennyit kellene a végére felszednem??Tudom hogy vannak kalkulátorok, de én személyes példákra lennék kíváncsi!
2014. márc. 9. 07:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
171 cm vagyok, 55 kg-val kezdtem, 34. hétbe vagyok és 69 kg. Nem akartam ennyit hízni, de ha látnál és terhesség előtt nem láttál volna azt mondanád nem híztam semmit. Én azért látom magamon. Az elején zavart, most már viszont annyira el vagyok foglalva a Babával, mocorog, milyen lesz, mi jó neki, stb., hogy nagyon nem érdekel mennyit fogok még hízni. :) Lesz alkalmam leadni majd szoptatás után.
2014. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az ideális hízás 10 kg. Hogy hány kg-t fogsz hízni csak rajtad áll, nagyrészt. Ha bevizesedsz, az sok kiló is lehet pluszban, de az a szülés után távozik.
2014. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szia :) én 170cm és 55kg-mal kezdtem a terhességet. most vagyok 60kg kb és 17 hetes...nem bánom :) rám fért, meg a hasam is elég nagy. nem eszek sokat egyáltalán, sőt van mikor van kis lelkiismeret furdalásom hogy lehet kevés is...de egy héttel nagyobb a baba, szépen fejlődik minden tökéletes...tehát jó ez így :) nyugi, amíg jól érzed magad addig tuti nincs gond :)
2014. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Belinkeltem egy kalkulátort:-)

[link]

2014. márc. 9. 19:11
 15/16 anonim ***** válasza:
köszi :) a kalkulátor szerint túl híztam magam egy kicsit :) 13. voltam
2014. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Èn meg alultàplàlt vagyok teljesen kètsègbe estem, nem tudom mit tegye,...
2014. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!