Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta fáj a torkom és a...

Tegnap óta fáj a torkom és a nyakizmom.17hetes terhes vagyok, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
többnyire a nyakfájás zavar, alig bírok aludni tőle...ilyenkor mit lehet tenni?
2014. márc. 9. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Sejtésem szerint elkaphattál pl. egy kis influenza vírust. Legalábbis, így,hogy torok és izomfájdalmad is van erre gondolok elsődlegesen. Vegyél a patikában Oscilococcinumot,illetve Homogene 9 szopogató tablettát. Mivel ezek homeopátiás szerek,ezért be kell tartani a szedésükkor a homeopátiás szerekre vonatkozó szabályokat. Átmeneti rosszabbodás előfordulhat,ettől nem kell megijedni, tovább kell szedni a szereket. Igyál még sok citromos mézes teát (ne forrón,várd meg míg langyos lesz!)


Nem utolsó sorban érdemes felkeresned a háziorvosodat,mert a vizsgálatok alapján ő többet tud majd mondani!



Jobbulást!

2014. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mióta terhes vagyok, szinte mindig elkap vmi. Ma töltöttem be én is a 17 hetet. A múlt héten kötőhárty gyulladásom volt, fájt a torkom és folyt az orrom. Voltam orvosnál, a szememre kaptam krémet, de semmi mást. Sós vízzel gargalizálást ajánlotta a doki, + tantum verde, pihenés. Tegnap óta jobb (kopp-kopp). Nekem van egy 5 és fél éves kislányom aki most hozza haza az oviból ezeket a szépségeket :-(
2014. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek :) hát kedves második nem irigyellek, nekem eddig semmi bajon nem volt még terhes tünet sem.


a citromos-mézes tea az megy, igyekszem iszogatni. ha nem jobbul pár nap múlva elmegyek a dokihoz. mert a torok és a nyakfájáson kivül kis gyengeség és fáradság van, nem köhögök és nem folyik az orrom. remélem hamar kipihenem. köszönöm a segítséget.

2014. márc. 9. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!