Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit csinálhatnék?

Szerintetek mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy rettentően kívánom az édeset. A savanyútól húzódozom és szinte minden más ételtől is. De a csoki a cukor az szinte minden mennyiségben. Még a banán az amit megeszek a gyümölcsök közül. Próbálok normális ételeket is enni, de a legtöbbször nem marad bennem. :( Az orvosom ajánlot könnyedebb diétát is hátha abból marad bennem valami, de sajnos az sem vált be. Ti mit mondtok erre?

2013. szept. 19. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a szervezeted tudja mire van szükséged, én is sokszor kívánok egészségtelennek titulált dolgokat, míg egészségeseket nem nagyon. Szerintem edd, amit kívánsz, míg nincs ellenjavallata valami miatt, és szedj kismama vitamint, hogy az is meglegyen.
2013. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én azt hallottam ,hogy mindenképpen azt kell enned amit megkívánsz ,ne állj ellen neki,mert valahogy visszafog ütni a babán...ugyhogy edd ami jól esik,a kilóktól ne félj,le fog menni:-) Jó babavárást!
2013. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a kilóktól félek sohasem voltam az a hízós fajta. :) Csak a pici egészsége miatt aggódtam, de remélem minden a legnagyobb rendben lesz. Köszönöm szépen a válaszokat. ^^
2013. szept. 20. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!