Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz vizsgálat? Ma van 4...

Magzatvíz vizsgálat? Ma van 4 hete hogy levették a mintát és eredmény még sehol. Nekek mennyi ídő mulva küldték az eredményt? 20 hkm

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem el kellett menni érte személyesen, utána ugyanott a doki is megnézte az eredményt. (Kecskemét)
2009. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már a mintavételkor megmondták, hogy mikor kell visszamennem, ( pontosan 1 hónap múlva), és akkor csináltak még egy uh-ot, és utána mondták meg az eredményt.

Kitartás, és ne aggódj!

6 hós anyuka

2009. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi álaszokat.Nekem azt mondták hogy kopostázzák mert a vizsgálatot zalaegerszegen végezték én meg 90 km-el arréb lakom.
2009. dec. 14. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem Szegeden csinálták, 28 napot mondtak, de később lett meg pár nappal. Telefonon tudtam érdeklődni, hogy mikor lesz kész. Te nem tudod őket felhívni? Ennyit elárulhatnak a telefonba, hogy kész, vagy nincs, vagy postázták. Én is agyon stresszeltem magam.

32 hetes

2009. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom nagyon félek tőle már lefutott az agyamon hogy amikor kivezem a postaládából hogy fogok reagálni nemtudom hogy kimerem-e nyitni,ugyhogy félek hogy a telefonba mitmondanek.Nektek amugy miért kellet a vizsgálat,és mi lett az eredménye?
2009. dec. 14. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én 38 évesen vállaltam a babát és emiatt ajánlották a vizsgálatot. Minden rendben volt és még azt is megtudtam, hogy kislányt várunk :)))
2009. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

12:36-os, én 35 vagyok és ezért küldtek el genetikai tanácsadásra. Nem akartama az amnioc.-t, csináltattunk egy 4-es tesztet, ami magas kockázatot hozott ki Down kórra, így mégis lett amnioc.

Az eredményt nem mondják meg a telefonba Szegeden sem, csak hogy kész van-e.

2009. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!