Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok és a...

18 hetes terhes vagyok és a külső méhszájam ujjkúpnyíra nyitott. Nagyon megilyedtem. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta menjek szabira de már bejelentettem a munkahelyemen hogy április elejétől állandó táppénzre megyek direkt mondták hogy szóljak előre hogy találjanak a helyemre embert igy nem lenne pofám eljönni elöbb. Mondtam a Doktornőnek is hogy nemtudok eljönni nem mondott semmit, de én nagyon félek nemtudom abbahagyni a sírást.Lehet baja a babának vagy elvetélhetek?
2014. márc. 12. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nme kell angyon megiJedni. De azért rényleg fontos hogy pihenj ne emelekj nehezet stb. Sokaknak elöfordul ilyen de ettől még végig ki tudják hordani a babát. Az lenne a baj ha a belső méhszáj lenne nyitva, Sőt én olyat is hallaottam hogy gyakori az is hogy akinek többedik terhessége föleg 3.-4. ott alapból már sosem záródik tejesen a külső méhszáj az elöző szülések miatt.
2014. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg végig kiírnak táppénzre.

Én nem várnék áprilisig.

Ők se szólnának hamarabb hetekkel ha megválnának tőled....

Itt a te és a babád egészsége most a legfontosabb.

Lehet, hogy emiatt most le leszek pontozva,de ezt én így gondolom.

2terhességem már nem sikerült. Most a 3.nál ahogy + lett a teszt egyből kiírattam magam.

2014. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most te és a baba vagytok a legfontosabbak!

Nyilván függ, hogy mennyire megerőltető a munkád....én korán eljöttem, egy vetéléssel a hátam mögött nem kockáztattam, mondjuk nekem cipekedni is kellett,egész nap állni, messze is volt a munkahely, a dokim simán kiírt táppénzre!

Csak akkor maradnék a helyedben, ha nyugis (nem stresszes) és megerőltető, ülő munkát végeznék! De én inkább eljönnék, nem foglalkoznék azzal, hogy mit szólnak a munkahelyen (ők se szólnak neked hónapokkal előtte, ha el akarnak küldeni), főleg így, hogy kicsit ki nyílt a méhszáj! Az utolsóval teljesen egyetértek!

2014. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. héten kezdett 1 ujjnyira nyílni a külső méhszáj. A doki kiírt volna táppénzre, de nem mehettem el, viszont megígértem-magamnak főleg, hogy visszaveszek a munkatempóból. És ha úgy érzem, hogy gond van, akkor azonnal pihi. Amúgy sok magnézium (napi 3 Magnerotot szedtem) és sok pihenés, sok folyadék. Ha ülő munkát végzel, óránként állj fel sétálni. És tessék megnyugodni. Arra figyelj, hogy a görcsöket, keményedéseket kerüld. Nem lesz semmi baj.
2014. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!