Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a cukorterheléses vizsgál...

Akik a cukorterheléses vizsgálatot nehezen viselték, milyen lett az eredményük?

Figyelt kérdés

Nem az ízzel volt a baj, iszonyat édesszájú vagyok, simán lement. Hanem amint kiültem a váróba, lassan kezdtem rosszul lenni. Szédelegtem, pedig ültem 2 órát (nálunk kötelező ott maradni). Néha meg-megfájdult a fejem is. Nehezen bírtam ülni, ha felálltam, akkor meg rosszul lettem. Viszont nem hányingerem volt.


Lehet valamire ebből következtetni?


2014. márc. 12. 17:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért is kérdezem, mert rajtam kívül még voltak négyen, és ők nagyon jól viselték, Olvasgattak, beszélgettek.
2014. márc. 12. 17:56
 2/7 anonim ***** válasza:
A második gyereknél,én is elég rosszul voltam,a terhelésescukornál,mondjuk én émelyegtem is kicsit.Teljesen tökéletes lett az eredményem.
2014. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Konkrétan nem tudtam eldönteni, h hányjak v elájuljak. Hétfőre lesz eredményem.
2014. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is hétfőn lesz. :)
2014. márc. 12. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen viseltem, leszédültem a székről, zúgott a fejem, minden bajom volt :S Az eredményem nem lett túl jó, bár pont nem a magas cukor szempontjából. A terhelt cukrom fele(!) volt az éhgyomrinak, ellenben rengeteg volt az inzulinom (a nagy cukormennyiségre túltermelődött, ezért volt nagyon alacsony a cukrom). Diétáznom kell, egyszerre nem ehetek túl sok szénhidrátot.
2014. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia Én nem voltam ugyan rosszul utána (friss az élmény, két hete volt a terhelésem )mégis terhességi diabeteszem lett,magas cukorral a 120 perces, így most 180 ch diétán vagyok. Barátnőm rosszul volt, szédült,ájulásérzete volt, szintén terhességi diabeteszes lett, ugyanolyan eredményünk igazolódott,neki is diéta lett. így ez alapján szerintem nem lehet rá következtetni.
2014. márc. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem. :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 13. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!