Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok Dr....

Mik a tapasztalatok Dr. Hörömpöli Csaba nőgyógyászról Csongrádon?

Figyelt kérdés
Aki igen írjon és mondja el nekem milyen véleménnyek vannak róla! egy 16 hetes kismama:)
2007. okt. 12. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
én még nagyon régről ismerem, és rosszat nem hallottam, velem kedves volt.
2007. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a véleményem az, hogy azért lett szüléshez fogadott orvosom egy részről, mert nem akartam hogy Hörömpöli a közelemben lehessen. Rossz viszhangja van. És nagyon pénz éhes. Az nélkül nem végzi a dolgát.

Dr Apró Zoltánt Ajánlanám. Ilyen kedves Doki nincs másik. Hercegnői bánásmódot kaptam tőle. Igaz ő Szentesen rendel, de megéri!!!

2013. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Személyes véleményem az,hogy messzire kerüljétek el!A "nemtörődése" miatt majdnem meghaltam és jelenleg úgy néz ki,csak lombikkal lehet gyerekem.Addig viszont hosszú kezeléseken kell keresztül mennem.Nagyon röviden és szépen fogalmaztam.Hisz ez mind elkerülhető lett volna ha becsülettel végzi azt amire felesküdött!!!!!!!!
2014. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy életre megjegyeztem a nevét. Dúrva,nem törődik semmivel. Egy "sima" hüvelyi ultrahanggal is nagy fájdalmakat okozott. Ráadásul a petezsákot cisztának nézte. Másnap,másik orvosnál derült ki,hogy babás vagyok,Hörömpöli pedig menzesz meghozó gyógyszert írt ki.
2019. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mivel nincs magánorvosom, SZTK-shoz járok, véletlen őt fogtam ki.

Sírva mentem a gyógyszerem kiváltani, és sírva számoltam be a páromnak is.

Úgy éreztem megalázóan beszél velem, az egész személyiségêből az jött le, hogy vagy utálja a munkáját, vagy utálja a nőket.

Látta hogy zavarban vagyok, hogy nem tudok semmit, TŐLE, mint nőgyógyásztól akartam tanácsot kérni, de ahogy beszélt velem, a legkisebb problémám sem mertem neki elmondani (miért van a méhszájamon egy kis kidudorodás)

Illetve ekkor kezdtem volna elsőnek fogamzásgátlót szedni, semmi vérvétel, semmi előzetes kérdés, csak puff, kiírta.

És a szedését illetően kérdeztem volna, "ott van a tájékoztatóban"

Szóval, ajánlom, annak aki szereti ha megalázzák.

2020. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!