Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok a szegedi...

Mik a tapasztalatok a szegedi Vincze Emőke szülész nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
Szegeden, Dr. Vincze Emőke szülész nőgyógyásznál szült nőket keresek, ill. írjatok légyszíves véleményt v. észrevételt róla! Bárki, bármit tud, tapasztalata volt/van, szívesen meghallgatnám. Köszi előre is!
2008. febr. 13. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon jó orvos!!!!!! Imádni való, és rengetegen szeretik őt!!!! Nagyon kedves, és nagyon emberséges, odafigyel mindenre, szóval ajánlom!!!
2008. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon rendes.Nekem nem ő volt a választott orvos,csak ügyeletes.Mégis rendes volt velem és telefonon konzultált a saját dokimmal.(Hogy hazaengedne a 130-as vérnyomással)
2008. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekünk a Doktornő volt a vászatott orvosunk, Nála születem a Kisfiamat. Nagyon profi volt a szülésnél és a terhesgondozásnál is. Minden kérdést, kételyt meg lehetett vele beszélni. Nagyon emberséges, barátságos, türelmes és a toppon van. Én a következőt is nála fogom szülni (ha lesz következő).

Én mindenkinek csak ajánlani tudom.

2008. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Háát nekem más véleményem van! Pl.: várnom kellett rá, így elmenetem ki a levegőre, mert nagyon meleg volt bent... (kb. 2 hetem volt szülésig), így lassan tudtam már mozogni. Rámtelefonált, h. hol vagyok. Visszaindultam, de lassan mentem... újra rám telefonált, majd a Klinika bejáratánál a lépcsőn leüvöltött, h. mit képzelek, h. ő a saját telefonjáról hívogat (megjegyzem akkorra már igen sok pénzt odaadtam neki), majd közölte, ha gondolom, kereshetek másik orvost...

A szülésnél (péntek du. volt), a burokrepesztésbe azt hittem belehalok, majd kézzel tágított, majd mire az oxitocin hatására ugyan beindultak a fájások, de még sem tágultam, császár lett belőle... Műtét közben öklömnyi miómát találtak, s nem akarta kivenni, csak az asszisztáló adjunktus orvos unszolására, h. ugyan ne nyisson már föl majd újra... Persze a szülés utáni tízezreket is lazán eltette.

6 hetes vizsgálatra már csak a magánrendelőjében volt időpont...

Én biztos NEM nála szülöm a következő gyereket!!!

Ja, amikor el kezdtem hozzá járni, még rezidens volt, s nem akart elfogadni pénzt... 1 évre rá, mikor megkérdeztem: mivel tartozom, már azt mondta: magára bízom... Hát, akkorra már valóban a toppon volt!

2009. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!

Köszönöm a Te válaszodat is, ha még nem is volt olyan pozitív mint az előzők, mindenképp hasznos ... nem lehet mindenkinek uaz. a véleménye ... sajnálom, hogy Te így jártál nála .... megkérdezhetem hogy mikor szültél nála?

2009. jan. 22. 14:09
 6/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csak azért írok ennyi idővel a kérdés után, hátha valaki infót keres a doktornőről.

Nekem abszolút pozitív élményeim vannak vele kapcsolatban. Nagyon kedves, mindig mosolygós, hozzáértő és barátságos volt velem, pedig amikor szültem, kb. 2 napja lehetett folyamatosan talpon, mert az ügyeletből a magánrendelésre ment és onnan jött az én szülésemre vissza. 24 hetes terhesen kerültem hozzá egyébként.

Nekem is repesztett burkot - semmit sem éreztem, engem is tágított kézzel, ami tényleg nem kellemes, de abszolút kibírható és örültem is egy kis segítségnek. Nagyon ügyesen, gyorsan és fájdalommentesen varrt.

Szülés után minden nap bejött meglátogatni, ha csak a folyosón találkoztunk is mindig érdeklődött, volt néhány kedves szava az emberhez.

Én csak ajánlani tudom.

2009. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát én még mindig azon a véleményen vagyok, mint az utolsó író:-) .... pedig a kislányom már elmúlt 1 éves és mikor kiírtam a kérdésem, még bőven állapotos voltam vele .... nekem azóta is Emőke a dokim, én nagyon meg voltam/vagyok vele elégedve, szerintem is olyan mint amilyennek az előttem szóló leírta ... kedves, emberséges, és nagyon nem utolsósorban ügyes, azaz JÓ a szakmájában!

Én bárkinek ajánlom Őt!

2009. szept. 3. 11:34
 8/17 Brygy válasza:
100%

Vince Emőkéről csak annyit tudok mondani, hogy aki szeretne még házas életet élni az keressen másik orvost.

Öt hónapja szültem és még mindig várom, hogy rendbe jöjjek.

Terhességem alatt sem voltam megelégedve vele de már nem akartam orvost keresni,3. nap a kiírt időponttól már veszekedtünk vele, hogy indítsa meg a szülést mert ő még várt volna attól függetlenül hogy 2 hetet bent feküdtem a kórházban mert rossz volt a baba szívhangja, ami szüléskor kiderült, azért volt mert 3 helyen rá volt tekeredve a köldökzsinór amit nem vett észre.Hat hetes ellenőrzésen nem nézett meg ultrahanggal sem, utána visszamentem 2 hét múlva hogy görcsölök és sajnos nem tudunk a férjemmel együtt lenni, akkor sem vizsgált meg csak elkérte a pénzt.Kerestem másik orvost ahol kiderült szüléskor a hüvelyben repedés történt amit nem vett észre és nem látott el és azért fájnak az együttlétek mert úgy forrt össze ahogy sikerült.Most műtét előtt állok.Ezúton azt javaslom minden betegének, hogy gyorsan keressen másikat.

2012. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ha megkérdezhetem, kit kerestél fel őutána, szóval kihez mentél, aki jó volt?

üdv,

2012. márc. 20. 17:51
 10/17 Brygy válasza:
100%
Dr.Szabó Kornél,lelkiismeretes és nem pénzéhes.Túl vagyok a műtéten és merem mindenkinek ajánlani.Ritka az ilyen orvos
2012. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!