Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesen nemi élet?

10 hetes terhesen nemi élet?

Figyelt kérdés
Mikor 6hetes terhesen voltam nőgyógyásznál mondta a doki,hogy még ne nagyon éljünk nemi életet,viszont most 9 hetesen voltam nála hüvelyi ultrahangon és nem mondott a nemi élettel kapcsolatosan semmit.Ilyenkor mi a teendő?Ha tilos lenne azt mondta volna nem?Persze kibírjuk a párommal ha nem lehet,csak mégis azért érdekelne ..

2014. márc. 17. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
pillanatnyilag 34 hetes vagyok. a nemi életünk semmit sem változott a terhesség óta. nem lehet belőle baj. :)
2014. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak sok helyen olvastam,hogy volt akinek barna folyása volt szex után,és olyankor mindenképpen azt tanácsolták,hogy hagyják abba és a kismama menjen dokihoz.Félek,hogy nálam is így lesz,akkor nem is tudom mit csinálnék.Bocsi a sok szövegért,első babámat várom és fogalmam sincs merjük-e vagy sem.Már annyiszor el akartuk kezdeni,de a végen mindig azt mondtuk,hogo inkább ne,nehogy baj legyen.
2014. márc. 17. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekvárás és a baba érkezte utáni válások egy része a szex elmaradása miatt van. Egészséges embereknél, ha nem veszélyeztetett terhességről van szó, akkor csak egy igen rövid idő az, amikor nem szabad mindent. Ám ez alatt sem kell elhanyogolni a dolgott. Cirógatás becézgetés, kedveskedés ilyenkor is kell, s veszélytelen.
2014. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vérzel, vagy nincs egyéb probléma, akkor nyugodtan élhettek nemi életet.

Mi anno a pozitív tesztet is egy hatalmas szeretkezéssel ünnepeltük, végig a 41. hétig aktívak voltunk.

Tényleg nagy az esélye, hogy elhidegülnek a párok, ha a félelem miatt nem mernek összebújni.

Unokatesóméknál az lett a vége, hogy az apuka félrelépett...

Szóval nyugodtan szexeljetek, csak persze a durvább, vadabb dolgokat most óvatosan csináljátok.

2014. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ajaj,nem szeretném ha félre lépne..

hát köszönöm a válaszokat , valahogy megpróbálunk kicsit javítani a helyzeten.

2014. márc. 18. 00:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi éltünk nemi életet egészen addig, amíg a 10. héten azonnal az aktus után vérzést tapasztaltunk. Az orvos már nem talált semmit, nem tapasztalt vérzést. Azóta sem volt semmilyen görcs vagy vérzés, de inkább hanyagoljuk a szexet. Már az is eszembe jutott, hogy amit akkor láttunk véres nyákos valami nem is tőlem származott, hanem a páromtól.
2014. márc. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az az igazság hogy mi sem mertünk én is mindig arra gondoltam mi lesz ha baj lesz utána hogy számolok el a lelkiismeretemmel. Tudom hogy hülyeség de mi ezt megbeszéltük a férjemmel ő se tudta elképzelni főleg amikor már nagyobb volt a hasam és mozgott a baba hogy közbe sexeljünk..Semmi elhidegülés nme lett belőle sőt most várjuk a tesót. Beszéljétek meg mindenképp, mert akkor lehet gond belőle ha a párod akarja te meg nem.
2014. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ivilicious ***** válasza:
Én 12 hetes vagyok és ugyanúgy csinálunk mindent..
2014. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy elég kényelmetlen kérdés,de a póz is lehet bármelyik? mert attól is félek,hogy mit merjünk és mit ne.Itt mondjuk olyan pózra gondolok pl,h a csaj van felül stb..

..hát nah..látszik,hogy első terhesség.. :/ :)

2014. márc. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!