Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan az ismeretségetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan az ismeretségetekben aki azért vált el mert terhesen elhagyták és aztán sokkal jobb embert talált maguknak? Magyarán kárpótolta az élet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
te vagy a par nappal ezelotti aki elhagyta a terhes feleseget?
2013. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Igen, én. A másodikkal voltam terhes, nem akart elhagyni, csak kicsit szórakozni erre-arra, én meg beintettem, hogy akkor nem kell....

Aztán jött volna vissza később, csak addigra jobbat találtam.

2013. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyám.

Az exférje (apának nem tekintem) akkor csalta meg amikor én már 8 hónapja voltam a hasában.

Másfél éves koromtól nevel apám,aki bár biológiailag nem az,de jobbat nem is kivánhattam volna,idén 25 éve házasok.

2013. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Egy olyat ismerek, aki nem érdemelte meg, hogy terhesen megcsalják. Már unokája van, azóta sem talált mást maga mellé. Sajnálom,mert egy rendes nő. A férje egyébként azóta megnősült és boldog is, szóval még csak vele sem cseszett ki az élet.


Akiket még rajta kívül megcsaltak, azok egytől egyig megérdemelték. Nem is ők hagyták el a férjüket, hanem azok nem bírták tovább. Na őket kb. senki nem bírta elviselni, ezért nincs senkijük. Egy percig sem sajnálom őket, inkább együtt érzek a volt férjükkel.

2013. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Igen engem terhessen hagyott el a ferjem. Bogve uvoltve egyedul szultem meg a gyerekunket. Soha nem latta ot nem volt ra kivancsi soha egy fillert nem fizetett utana elvaltunk.Meg a gyerek nevet sem akarta tudni. A hazassagunk bukasanak egy ket geyrekeks 15 evvel idosebb no volt az utolso lokese akihez oda is koltozott. A sajatja helyett mas gyereket nevelte....Ez 25 eve volt.

Elkerultem kulfoldre tanultam ket foiskolat is elvegeztem egesz szep eletet rendeztem be magunknak parom is akadt szuper munkahelyem.O egy evetelt az idosebb novel.

Aztan 21 ev utan jelentkezett o latan a gyereket.A meg tanulo gyerekem beintett neki ha eddig nem volt ra kivancsi akkor most se akarjon semmit tole. Koszoni a genetikai allomanyt a jo eszet stb. de apjanak nem tekinti mert nem o nevelte fel.Egyszer talalkoztak de a gyerekem nem tud magyarul igy csak az utcan latta ot egyik nyaron nyaralas kozben.a gyerekem utolag az en nevemre anyakonyveztettem igy ereztem jonak.


Szoval karpotolt az elet engem ot pedig jol megkapta azt ami neki a legkegyetlenebb dolog a sajat gyereke tagadta meg..ez a mai napig is nagyon faj neki ma mar beszlo viszonyan vagyunk a netten en megbocsajtottam neki hiszen ha nem hagyott volna ott soha nem lett volna belolem ilyen eros onnalo no.

2013. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

elozo: Es nem haltam bele nem bolondultam meg csak evekig sirtam kisirtam a szemem mert nagyon szerettem a ferjem o volt az elso eletemben.

Eros lettem megkuzdottem mindenert.

2013. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, úgy érzem én is, hogy kárpótolt az élet a férjem gazságaiért. (én 7 hónapos terhes voltam a kicsivel, amikor kiderült, hogy félrejár. Előtte hosszú hónapokig kampányolt a második gyerekért, akit így egy percig sem nevelt.)
2013. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
barátnőmet 15éve a férje 17év után elhagyta betegen terhesen. semmi gond a gyermek is átvészelte a másik a férfival marat.a nő pár éve férjhez ment,ők jól vannak.a volt párja azóta is bánja,nem kell neki soha többé még ha 20gyereke lenne tőle- sem
2015. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!