Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen folyhat a magzatvíz?

14 hetesen folyhat a magzatvíz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan? 14 hetesen meg kicsi is a magzat es a magzatviz is keves...ha megis "az" folyna szerintem oriasi gond lenne. :-( Ne
2014. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 porcukormókus ***** válasza:
Szerintem csak a hormonvaltozasok miatt bovebb lett a huvelyvaladekod. Ez nem olyan ritka dolog.
2014. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán, akkor még elég kevés van az pik pak elfolyna és kész. De ha aggódsz akkor lehet gyógyszertárban venni teszt csíkot és az kimutatja, hogy magzat víz folyik vagy sem.
2014. márc. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A magzatvíz folyás nem játék és igen, folyhat 14 hetesen. Az első babámmal 3 hétig kórházba kellett feküdnöm és mellettem volt egy csaj aki 12 hetes kora óta bent feküdt magzatvíz folyással, nem kelhetett fel csak max wc-re és fürdeni. Sajnos a 24. héten megkellett indítani a szülést.
2014. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!