Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára nem várom, menzesz szerű...

Mára nem várom, menzesz szerű görcsöket érzek. Reggeli tesztem pozi. Megjön vagy ne aggódjak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!


Nem jön meg, ilyenre ne is gondolj! Természetes amit érzel, én is mind a 3 terhességem elején nagyon görcsöltem, sőt barnáztam is de minden a legnagyobb rendben volt :)


boldog babavárást!

2014. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, először is gratulálok neked és Apának is! :) Másodszor: mindenképp szedj valamilyen magnézium készítményt, hogy ne görcsölj. :) Egészséget, boldogságot! :)
2014. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Magnéziumot kezdj szedni. Én most vagyok 12 hetes de a mensi görcs minden nap velem van.
2014. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj és a 9ik hétig éreztem ezt a mindjárt megjön érzést!
2014. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.válaszokat köszönöm!:) akkor nem aggódok.hát ilyen magneb6-ot vettem most be a terhes vitaminnal együtt.az is jó?vagy vegyek másik magnéziumot?
2014. márc. 18. 09:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!

Én marok számra ettem a magneb6-ot,de sz.rt se ért..magnerotot (ez van nagyobb kiszerelésbe) és a magnesii citricit ajánlotta a doki.

2014. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 250mg-os magneB6-ot szedek reggel és este, és jól elvagyok vele. 31.héten járok :)
2014. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a magnesti citricit írták fel, viszonylag olcsó és magas a hatóanyag tartalma. (500mg) Ha receptre veszed még jobb az ára, mert bár amúgy is csak 300 Ft körül van, de csak pár napra elég.
2014. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!