Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! Penteken a szuloszoba...

S. O. S! Penteken a szuloszoban kotottem ki orak ota tart tompa derektaji fajdalmak miatt. Olyan menzesz szeru, a labakba kisugarzo, idegesito fajdalom.24hetes vagyok. Mitevo legyek? Hasonlo tapasztalatok? Koraszules vagy csak tagulas?

Figyelt kérdés
A mehszaj teljesen zart, 4cm hosszu. Babaval minden rendben. Fertozes nincs, minden eredmenyem negativ. Koraszules egyelore kizarva. Elso gyermekem 1.5 eve 36. hetre jott de ott haskemenyedesek is voltak. Nagyon meg vagyok ijedve. Nem ertem, mitol faj mar megint orak ota... 3napotctartottak bent amig kivizsgaltak de nem talaltak semmit es a panasz is megszunt. Most du meg ujra faj. Talan a meh es a kotoszovet, izuletek tagulasa miatt van?! Kerlek irjon mindenki aki atelt hasonlot

2014. márc. 18. 16:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Védőnőm szerint a front is okozhatja. Nagyon hasonló az esetünk. Nekem még mindig fájogat, de annak örülök, hogy Neked elmúlt. :)
2014. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok és nekem is hasonló volt. Nem ilyen durván, de elkezdett rendesen mensiszerűen fájni. Pihenésre, magnéziumra enyhült, de kicsit megijedtem én is.


Szerintem biztos a front!

2014. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ez a napokban esett meg Veled?

Utolsó előtti voltam.

2014. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Bingó! Ma is hidegfront van és szél jön. Én megint érzem ezt a h*lye mensi szerű derékfájást. Keményedés nincs. Csak a majd leszakad a derekam érzés. Most már biztos vagyok benne, hogy hidegfront+szél okozza. Most nagyon érzékeny a hormon rendszer, így a második trimeszterben. A hormonproblémák pedig erőteljesebb frontérzékenységet váltanak ki. Ezért sok a frontérzékeny kismama.

Lehet, ki kellene próbálni a homeos bogyókat. Plusz nem szabad stresszelni, idegeskedni. Sokat kell levegőzni, szellőztetni, Mg, pihenés. Eddig erre jutottam. Most ez egy ilyen terhesség, csak nehogy koraszülés legyen a vége...!!! Kitartás! Nálam is kizárták a fertőzést, méhnyak zárva, elvileg minden rendben. És látod, most megint ugyanott tartok...

2014. márc. 19. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!