Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem, aminek örülök is. De fogalmam sincs mi a teendő ilyenkor. Mikor érdemes orvoshoz menni először? arra gondoltunk a párommal, hogy holnap elmegyünk, még nem látna semmit ezt tudom, de kicsit megvagyok rémülve. A másik dolog, meg 15-én kellett volna megjönnie 2 pozitívat teszteltem és ma kicsit görcsöl a hasam, mint ha megakarna jönni. Ez ugye normális? Mert félek, hogy vérzés lesz a vége. köszi a válaszokat.

2014. márc. 18. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én azt mondom, menj el minnél hamarabb, de még csak petezsákot vagy előfordulhat hogy még azt sem fog látni az orvos.

A kisebb görcsök normálisak. Erős görcsök és vérzés, barnázás során pedig egyszerre kórház! Szedj magnéziumot, én a magnerotot ajánlom.

2014. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Normális,hogy úgy érzed mintha megjönne... de ha bármi panasz (vérzés,barnázás,erősebb görcsök stb) van akkor egyből doki!! Alap esetbe 6.hét után ráérsz menni mert utána már szívhang is van.

Gratulálok!!!

2014. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a tanácsokat :) még légyszi írjatok, minél több tanács/tapasztalat jön annál jobb :)
2014. márc. 18. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el terhesvitamint szedni, a mindjárt megjön érzés, apróbb görcsök, hasszúrkálások még hetekig fognak tartani. De emiatt nem kell aggódni, teljesen normális. Ha akárcsak egy kicsit elkezdesz vérezni vagy barnázni akkor vagy erős görcseid lennének akkir azonnal irány a kórház (ebben az esetben nem szabad késlekedni, hogy lehet holnap jobb lesz, mert lehet hogy addigra visszafordíthatatlan a baj).

Orvoshoz majd csak 2, de inkább csak 3 hét múlva menj. Addigra lesz szívhang, élő terhességnek minősítik, elküldenek a védőnőhöz, aki kitölti a kiskönyvedet és útbaigazít a további teendőkről.

Most csak egyetlen dolgod van örülj nagyon, legyél kirobbanóan boldog és ne idegeskedj!

Gratulálok! Nagyon boldog babavárást kívánok!

2014. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen. :)
2014. márc. 18. 19:49
 6/9 Norandi ***** válasza:
Gratulálok! :) A legfőbb dolgod nagyon boldognak lenni! Ne idegeskedj, csak vigyázz Magatokra! :)
2014. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük. :) Ma voltam dokinál, sajnos még nem látott semmit, csak megvastagodott méhnyálkahártyát. az jót jelent?
2014. márc. 19. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Még nagyon picike lehet,ha nem látott semmit a doki. A görcsök normálisak.Miota késik a menzesz?

Terhességem alatt énis folyton görcsöket éreztem az elején,azt hittem meg is jön,de semmi. Azota már megszültem s 4 éves mult a fiam. Szoval nyugi,no stressz, barna folyas is normális,

vérzés eseten dokihoz menj.

2014. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már lassan egy hete késik.
2014. márc. 20. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!