Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron a terhes...

Székesfehérváron a terhes ambulancián adnak ultrahang képet?

Figyelt kérdés
Holnap megyek 19. heti ultrahangra. Eddig még soha nem kaptam képet, de nagyon szeretnék. Mivel eddig nem adtak, és nem kérdezték, hogy szeretnék-e, gondolom nekem kellene kérnem. Adnak?
2014. márc. 18. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy kicsit off leszek, de ez engem is érdekel. Egyébként a múltkor láttam egy párt kijönni, nekik volt kép a kezükben. Jó nagy. Gondolom kérni kell. Egyébként én is fehérváron fogok szülni és 19 hetes vagyok. :-) de én jövőhéten megyek uh-ra.
2014. márc. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Én közben túl vagyok rajta, most értem haza :) Azzal kezdtem, amikor bementem, hogy szeretnék képet. Egy sima fehér A4-es lapon van 2 kép, egy a baba arcáról, egy pedig kicsit messzebbről, a törzse is látszik. Nem túl jó minőségű, de legalább már van róla képem :) 1000 Ft-ba kerül, csekket adnak, amit majd fel kell adnod.
2014. márc. 19. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!