Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vegyek kismama biztonsag...

Mikor vegyek kismama biztonsagi ovet? Havi 5-6ezer km-t vezetek.6hkm

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor már kényelmetlen a pocakodnak az öv. Én akkor kezdtem hasznàlni, mikor a terhesnadrágot. 16. hét körül. Van, aki nem használja, mert úgy belehet állítani az övet, hogy egyáltalán nem zavarja a terhesség végèig.
2014. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Most.

Az övterelőt nem (elsősorban) azért kell használni, hogy ne legyen kényelmetlen az öv, hanem mert megvéd egy ütközésnél vagy akár csak nagyobb fékezésnél attól, hogy a hasadba vágjon.

2014. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél hamarabb. Az övterelő nem csak arra szolgál, hogy kényelmes legyen normál vezetés közben, hanem arra, hogy ha baleset vagy hirtelen fékezés van, akkor ne pont a méhednél tartson meg. Attól, hogy még nincs pocak, nagyon nem lenne jó, ha megszorítaná az öv.
2014. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2es gyorsabb volt, de igaza van.
2014. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a legelejétől használtam, de utána kísértést éreztem, hogy nem terhesen is használjam, annyira kényelmes. Ne várd meg, míg elkezd kényelmetlen lenni az öv, hiszen attól, hogy még nincs nagy pocakod, a gyerkőc ott bent van, és nem tesz jót neki, ha erősen megnyomja az öv.
2014. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Akkor neki állok keresni kismama övet. Ti melyiket ajánljátok?
2014. márc. 19. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Én brendonban vettem, elég húzós, 10 ezer körül volt. De máshol nem is néztem, biztos lehet olcsóbbat találni. Amire figyelj oda -szerintem - csak két oldalt fogja le az övet, középen a lábad között ne. Lehet, hogy valamennyivel biztonságosabb, de nyáron szoknyában nem nagyon fogod tudni használni. (Bár most nyárra nekem már nem kell, de majd a kistesónál lehet épp akkor használom.) Én szeretem az enyémet, így is eltereli a hasamról.
2014. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanúsíthatom, egyszer volt egy koccanásunk és pontosan a méhemnél ütött rajtam nagyon nagyot az öv. Igaz, hátul és középen ültem, ahol csak a has alján van öv, de szerintem a többi ülésen is az alhasamba vágott volna. Nem nagy koccanás volt, de hátul középen én nagyon megéreztem, a hátamon még 1 hét múlva is véraláfutások voltak, a többiek meg se érezték. A hasam pedig az ütés után elkezdett görcsölni és sok órán keresztül jártam WC-zni, olyan erős, órákig tartó görcsöket indított el. Ha akkor terhes lettem volna, lehet hogy elmegy a baba. Én Vaterán vettem, de nem házilag varrottat, abban nem bíztam volna.
2014. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bementem Brendonba, az ovterelo dobozan az van rajt, hogy 8hettol ajanljak. Megvarom, hogy legyen szivhang, es utana veszek. Koszonom a segitseget.
2014. márc. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!