Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama-biztonsági öv hányadik...

Kismama-biztonsági öv hányadik héttől kell? Mit tudtok róla? Hol lahat venni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, én még nem is hallottam.

Nézd, én most vagyok lassan 9 hónapos, hatalmas pocakkal, de én a hagyományosat használom, nekem megfelel, pocómat nem nyomja.

34 h km.

2011. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Brendonban van, ott 2. hónaptól ajánlják, de 10 E forint, szerintem kissé sok... Bocsi csak ennyit tudok, én nem használtam, mert nem vezetek, és ritkán ültem kocsiban terhesen, amikor mégis, akkor lecsúsztattam az övet a hasam alá.
2011. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Én a Minimanóból kölcsönöztem, teljesen levásárolható, igaz egy összegben a kölcsönzési díj. Szerintem nem lehet elég korán, de ha jól tudom már csak 6 hónapra lehet kölcsönözni. :(
2011. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 36 hetes, nagy hassal, de engem nem nyom az öv. Drágának is találom, meg hát felesleges, nekem legalább is.
2011. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Az övelterelő lényege nem az, hogy ne nyomjon az öv, hanem, hogy ha hirtelen lefékeződik a kocsi, és az öv belenyomódik a hasadba, akkor megvédje a babát, tehát őt ne nyomja meg. Szerintem ez nem nekem kell vagy nem kell kérdése, inkább pénzzé, meg aggódásé. Én szeretem tudni, hogy van.
2011. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem van, én az előző terhességemnél is használtam, utasként is. Nem igazán arra szolgál, hogy kényelmessé tegye a biztonsági övet, hanem arra, hogy ha baleset történk, akkor ne a babát nyomja meg az öv, hanem a szeméremcsont körül, így ha baleseted van a babának nem esik baja. Én csak ajánlani tudom.
2011. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez egy szintén olyan felesleges valami, amit az emberekre rátukmálnak, csak vegyék - vigyék, de nekem édesmindegy.
2011. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi is a Brendonban vettük(10 ezer ft körül),már 2 terhesség alatt jó szolgálatot tett,remélem jövőre harmadjára is így lesz...aki azt írja felesleges,annak kívánom,hogy soha ne legyen rá szüksége.Én napi szinten vezetek,sokat árok külföldre is,nekem plusz biztonságot adott.
2011. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
árok=járok
2011. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én varrónő vagyok és csináltam magamnak egyet.Nagyon hasznosnak találom,egyáltalán nem felesleges dolog.Akkor is használom,ha nem én vezetek,hanem pl.mással megyek.Így tudom,hogy biztonságban van a babám..Nagyon egyszerű elkészíteni,ha ismersz egy varrónőt biztosan sokkal olcsóbban elkészíti neked.

37hkm

2011. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!