Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az a kismama biztonsági...

Milyen az a kismama biztonsági öv és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol kellene ezt kérdezni, lehet hogy nem itt, de nincs jobb ötletem. Sokat vezetek és mindig rámszorul az öv. Nagyon kellemetlen érzés állandóan huzigálom. Hallottam, hogy létezik kismama biztonsági öv. De ha valaki tud erre valami megoldást az is érdekel.
2008. aug. 21. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik baba-mama boltban, nézd meg a neten, akár licitálhatsz is rá, ha nem akarsz újat venni (teszvesz, vatera), Brendonban kb. 10 e forint, de érdemes körbenézni.
2008. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Ez nem biztonsági öv hanem öv lehúzó ami lehúzza az övet a hasad alá hogy egy esetleges fékezésné vagy ne adj isten balesetnél nehogy megynyomja a pocakod.A brendonban lehet kapni az biztos .
2008. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


én a Baross utcai boltjukban láttam, és 8990 ft volt

2008. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rá kell ülni egy hámszerű vezetöre majd a lábad közt azon átbújtatni a sima biztonsági övet, így a combodnál lefogva biztosít, teljesen kikerüli a hasadat, 8000 ft körül láttam, a brendonban biztosan van, de gondolom minden nagyob bababolt árul ilyet.
2008. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Minimanóban lehet bérelni és utána le lehet vásárolni az árát. Nagyon megéri szerintem! www.minimano.hu
2008. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Övterelőnek hívják! Én azt csináltam, hogy egy párna elejére tépőzárat varrtam középre és az alsó övet elhúzva tépőzáraztam össze. Ugyanúgy elhúzza, tépőzár ott tartja és max egy 1000-resből megvan!!! Ne vegyél ennyi pénzért, ha nem muszáj!!

37 hetes kismama

2008. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek.
2008. aug. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!