Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért tragédia, hogy ekkora a...

Miért tragédia, hogy ekkora a petezsák?

Figyelt kérdés

Hétfőn 6,6 mm volt a petezsák (múlt pénteken nem is látszott), ma (csütörtök) meg 9 mm. Azt hittem múlt héten, hogy 7 hetes terhes vagyok, de a doktornő (aki először missed ab-ra gondolt) azt tippeli, kisebb, kb. 5 hetes.

A hcg-m 1015-ről 1890-re nőtt.

De folyton a vetéléssel paráztat. Meg hogy nagyobbra számított ma mint 9 mm.

Értem én, hogy benne van a pakliban a vetélés, de annyiféle lehet a terhesség (ő maga mondta, hogy volt, akinél 8 hetesen látott először embriót). Most nem látszik még embrió, erre olyan tragikusan beszél velem, hogy komolyan, attól stresszelek már. Azon gondolkodom, hogy orvost váltok. Az 1-3 naponkénti b*sztatás helyett miért nem hagy kicsit (1-2 hétig), hátha akkor majd látunk valamit? Jó ez, hogy pár naponta turkál bennem? Néha azt gondolom, én sem jönnék elő a gyerek helyében...

38/N


2014. márc. 20. 14:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
6 hetesen mar embriocsomo es szikholyagom volt lapitott petezsakban. Szivhang nem volt. A lapos petezsak miatt nem remenykedtem, hisz az altalaban vetelest jelent. Epp csuklik a hasamban a leanyzo. A hethez kepest tenyleg nem kecsegtet joval az eredmenyed. De szurkolok.
2014. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen 18x16 mm-es petezsákot láttak,benne szabályos szikhólyagot és már volt szívműködés is.

A HCG szinted szerintem is nagyon alacsony,ha hétfőn 1015 volt az érték akkor ma már bőven 2000 felett kellene lennie,ezzel nem elkesesíteni akarlak,csak tapasztaltból(4 terhesség ebből 2 vetélés) mondom.

2014. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
A hcg pénteken volt 1015, hétfőn 1890 (az kb. ugyanannyi idő, az igaz), holnap lesz újból vérvétel, du-ra már tudni fogom az eredményt.
2014. márc. 20. 17:29
 14/25 anonim ***** válasza:
nekem januárban volt ilyen herce-hurcám...3-án pozi teszt, doki, 2 mm petezsák, aztán egy hét mulva 6 mm, közben hetente 2x néztek HCG-t...nekem sem duplázódott még 3 nap alatt sem, 360, két nap mulva, 760, 2 nap mulva csak 970, aztán 4 nap mulva már csökkeni kezdett és a petezsák is összeesett, elvileg 6 hetes voltam...24-én missed ab lett, aztán most még meg sem jött missed ab óta a mensim és most vagyok 6+5 és szép nagy petezsákom van benne egy 7 mm-es dobogó szívű embrióval...szinte csoda!4+4 voltam mikor vérvételem volt 780 lett a HCG-m, másnap is vérvétel, 1000 fölötti és aznap már volt 2 mm-es petezsákom...lehet csak tényleg aggódik a dokid, ne szívd mellre...csak hát én is tudom milyen reménykedni és aztán szembesülni a visszafordithatatlannal.Drukkolok azért hogy minden rendben legyen:)
2014. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mi újság? Mi lett az eredmény?
2014. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Na, hova tűnt a válaszom???

2580 lett a hcg, de a drnő nem tűnt aggódónak emiatt (inkább én), őt az idegesíti, hogy még nem látja az embriót. Csütörtökön újra nekifutunk.

Meg írt fel otrogestant (nem sokat, 2*1-et), de még pecsételgetek. (Én azt nem értem, miért nem emeli...)

Egyébként legvégső esetben lehet az embrió akár 3-4 hetes is, és akkor talán nem tragikus. ha nem látja - éppen ő említett valakit, akinél csak a 8. héten bukkant elő.

2014. márc. 24. 11:55
 17/25 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2014. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

2580 után egy héttel 3190 lett. Azóta egy doki kapartatni akart, de nem mentem.

Sajnos a hét elején vérezni kezdtem, ez erősödött, most fájdalomcsillapító van bennem, holnap reggel orvoshoz megyek, remélem, bírom addig.

2014. ápr. 6. 17:18
 19/25 anonim ***** válasza:
Miêrt nem mêsz dokihoz most?
2014. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Irány a doki, most. Ne halaszd.
2014. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!