Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi diabétesz során mi...

Terhességi diabétesz során mi a normális értéktartomány, amit az étkezések után 1 órával kell mérni? Milyen eredmények után kapja a kismama az inzulinos kezelést?

Figyelt kérdés
Reggel sajnos mindig magas, van amikor 8 mmol/l fölé is megy, utána az étkezések után 7 mmol/l alatt van. Mitől van ez, hogy reggel ilyen magas? 28 hetes kismama
2009. dec. 16. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem, de én külföldön élek. Hetente kellett mennem a diabetológushoz, és így emeli folyamatosan még mindig az inzulint. Mostmár csak 2 hetente van labor, meg 2 naponta kell hívnom telefonon. Ha nem jók az értékeim, akkor megmondja, mennyit emeljek. Kitartás, tudom, hogy nagyon hosszú, de elmúlik, nekem tegnap a nőgyógyász azt mondta, szerinte max. 4 hét van még hátra, nem húzom ki a kiírt időpontig :)
2009. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos jó tanácsot, mindjárt mérnem kell már előre félek..
2009. dec. 16. 13:35
 13/13 Zeee2211 válasza:
Minden kérdésre, sőt még többre is megtalálod a választ a terhessegidiabetesz.blog.hu -n. Jó kis oldal, a leírtak egy orvos ismerősöm szerint is igazak. de egyébként az inzulinos kezelést, ha jól tudom vagy a magas éhgyomri, vagy a magas étkezési utáni cukorértékek miatt kaphat.
2016. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!