Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. heti vérvételre ( AFP),...

16. heti vérvételre ( AFP), mikor érdemes menni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam legideálisabb 16 hetesen, 3 naposan menni. Jövő hét pénteken leszek 16 hetes, de nem tudom, hogy már aznap menjek vagy azt követő hétfőn, mikor is 16 hetes, 3 napos leszek. Szerintetek melyik a "jobb" időpont?
2014. márc. 20. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16+3 hetesen menj nekem is akkor kellett, azt mondta a dokim az a legjobb idő! A kombinált szürést pedig már lekésted,ugy tudom azt a 13.hétig végzik csak de lehet rosszul tudom?
2014. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jól tudod, de azt írta a kérdező, hogy azt akkor el is végeztette és jó lett az eredménye.
2014. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bocs félre olvastam a kombinált tesztes dolgot! De amint irtam 16+3 hetesrn menj vérvételre:-) Boldog babavárást 22 hetes kismami
2014. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kombinált tesztnek két fajtája van. A drágábbik, amit 35 év felett ajánlanak a 12. és 16. héten is (vérvétel alapján) nézik. Az a fontos, hogy betöltött hét legyen mindegyik. Sajnos nekem ezt senki nem mondta, így a 15+6 hetesem rossz eredményt adott afp-re (mert azt is bele írják még). De szerencsére genetikain minden rendben volt.
2014. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szia, én 16+2 hetesen mentem, engem nem kérdeztek csak adták a beutalót. engem nem izgat, mert sok rosszat olvastam róla, hogy nem pontos így csak fölöslegesen stresszeled magad, meg ha nem jó az eredmény elvileg a 2. genetikai vizsgálatnál 18-21hetesen arra a részre ránéznek jobban, ezért kell az AFP vizsgálat eredménye is hozzá. csak már várom hogy mehessek a genetikaira, hogy uh-t csináljanak :)
2014. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!