Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok, pár...

20 hetes kismama vagyok, pár napja enyhe feszülést érzek egészen alul, az alhasamban. Nem fáj, csak feszít. Főleg akkor érzem, ha állok, vagy megyek, olyankor kicsit kellemetlen. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a méh szalagok nyúlnak, illetve maga a benti helyzet változik, és az okozza ezt a kellemetlen érzést.
2014. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedsz magnéziumot, terhesvitamint? Ha nem, akkor szedj kálciumot és első körben magne b6-ot. Utóbbiból amíg tart ez, 3x2-t is vehetsz be naponta. Egyébként én 3-4 db-ot szoktam, ha nincs hasfeszülés (kb 33 hétig szedtem.) Most már nem szedem. 35 hkm
2014. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!