Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt rossz szájíz?

Terhesség alatt rossz szájíz?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok, és rettenetes a szájízem egész nap. Borzalmas ízűnek érzem a nyálamat, és ha kicsit is éhes vagyok (ami gyakran előfordul), nem bírom elviselni, folyton nyáladzok, ezért folyton rágcsálok valamit (keksz, vagy cukorkát szopogatok, vagy bármi). Félek, hogy így nagyon meg fogok hízni.

Csak addig nem érzem ezt, amíg eszem.

Ha nem eszem ilyenkor, hányingerem lesz, bár hányni nem szoktam.

Nagyon rosszul esik bármit meginnom, a vízre rá sem bírok nézni, max. a teát tudom meginni.

Előző terhességemnél is ugyanez volt, akkor is ettől szenvedtem az elején.

Van erre esetleg valami praktikátok?


2014. márc. 20. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Megnövekszik a nyálkahártya terhesség alatt, ez kihathat a szádra is, az is nyálkahártya , ezért lehet több nyálad. Bár az íze nem tudom nem emlékszem, hogy másabb íze lett volna.

Ha attól félsz hogy hízni fogsz így rágcsálj pl répát :) vagy valami más egészségeset.

2014. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!