Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek az állandó rossz...

Mit tegyek az állandó rossz szájíz ellen?

Figyelt kérdés

már mindent elkövettem, és még mindig olyan rossz a szájízem, ha édeset eszek, ha sósat, ha rágózok...nincs valami jó ötletetek?

18 hetes vagyok 2 hete pedig már abba hagytam a hányást. nem értem.


2009. febr. 2. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hu ez erdekes ha mar ennyi mindent kiprobaltal meg sem hatott semmit.Nekem is volt rossz szajizem,mindig hordtam magamnal narancsos tick-tackot,az egy idore mindig megoldotta a problemat.

Jo babavarast.17 hetes kismama

2009. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mentolos Oral B szájvízzel öblögeteknaponta többször. Nagyon kellemesen mentolos, nem csípi a nyelvemet...
2009. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni baktériumölő szájvizet, én azt használom. (Biotenne a neve, de biztos nagyon sokféle van) Vagy még a szódabikarbónát szokták ajánlani, de annak szörnyű íze van.
2009. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, tic-tacot próbáltam de csak ddig jó, míg eszem.
2009. febr. 3. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!