Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor nem lehetegyüttlenni...

Ilyenkor nem lehetegyüttlenni a párunkal?

Figyelt kérdés
7 hetes kismami vagyok! Tegnapeste együtt voltam a férjemmel én anyira nem akartam de ő nagyon! Ma reggel véres volt a vizeletem és a wc papír is hogy megtöröltem magam! Nem volt dúrva a párom hogy attol véreztem volna. Vagy az ondó csinálta volna ezt a szint?

2014. márc. 22. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
kicsit korán voltatok együtt szerintem, de nem lesz semmi baj ne aggódj.
2014. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a vizeleted véres az fertőzéssel-felfázással van kapcsolatban. Ha a hüvelyedből jött vér azt okozhatja kis hormon zavar, vetélés, sérülés stb. Én azért elmennék dokihoz mert vérzés egyik esetben sem jó, főleg ha a babócád az. Attól, hogy szexeltek nem lesz semmi baja a babának, szabad egész terhesség alatt együtt lenni, ha zárt a méhszáj és az orvos nem tiltja. Attól is lehetett kis vérzésed, hogy te nem annyira kívántad a szexet. Azért ha van időd egy dokihoz majd menj el, hogy megnézze minden rendben a picivel. Volt már szívhangja?
2014. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet. A szex két felnőtt embernek kell, hogy örömet okozzon, a terhességtől függetlenül.

A vérzés meg lehet ettől teljesen független.

2014. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5 heteren voltam dokinál és még akkor szívhang nem volt! :( de azt mondta a dokim hogy jó helyen van! 2 hét múlva kontr, azaz a jövő hét!
2014. márc. 22. 10:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim és a védőnő is azt mondta,hogy 13. hétig ne piszkáljuk.De biztos vagyok benne,hogy nagyon sokan vannak együtt ebben az időszakban is.
2014. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Irány az orvos!!!

Amúgy ha a vizeleted volt véres, akkor ez egy húgyúti fertőzés vagy gyulladás lehet.

Amennyiben a vér a hüvelyedből jött, akkor az lehet bármi. Hüvelysérülés, vagy éppen valami nagy gond!

Azonnal nézesd meg magad, mert ha ez egy nagy gond előjele, akkor még lehet tudnak segíteni.

És ha valamilyen fertőzés vagy gyulladás, azt is ki tudják kezelni, mielőtt abból még komolyabb gyulladás lenne.

És lehet ilyenkor is együtt lenni, de csak akkor, ha minden rendben van és nem tiltott. Mi a terhességem elejétől a végéig együtt voltunk, de nem volt tilos, mert egyébként minden rendben volt a terhességemmel.

2014. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, csak nekem ròzsaszìnes folyás volt meg pár csepp vér. Ma voltam dokinál adott vitaminokat és progeszteron kapszulát. Az első trimeszterben mérsékelni kell a szexet. Èn többet nem kockáztatom a babám.Különben ilyenkor érzékenyebbek az erek a hüvelyben hamarabb megsérülnek.
2014. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legelső vagyok az hittem hét hete szültel.bocsi
2014. márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!