Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes kismama vagyok. Pár...

9hetes kismama vagyok. Pár napja sárgás folyásom van, sűrű nyákos. Ez ilyenkor rendjén van? Veszélyes a babára?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés/baktérium lehet szerintem. Nekem is volt 2-3 nap alatt rendbe is jött kúppal, doki lásson! Nem hiszem hogy veszélyes lenne,pláne ha időben kezelteted.
2014. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia !

Én is 9hetet vagyok,nekem is sárga folyásom van.

Én voltam dokinál,de nem írt rá semmit .

2014. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Kicsit megnyugodtam :)

Volt már két vetélésem és most eléggé kétségbe esem minden változásnál.

A saját dokimhoz majd csak 31-én megyek, de szerintetek menjek azért el az sztk-ba?

2014. márc. 14. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért elmehetsz.

Hátha írnak neked kupot.

Vigyázz magadra !

:)

Majd irj, hogy irtak e neked valamit.

2014. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon gyakorik a fertözések terhesség alatt mert megváltozik a hüvely PH. ez nem okoz gondot a babának mivel zárva van a méhszáj, de azért kezelni kell öket. De az is tény hogy a terhesség alatt a legtöb ksimamánka jóval erösebb folyása van mint elötte.
2014. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, ha fehér és ha megszárad sárgás, az normális terhességi folyás.
2014. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!