Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottam olyat hogy egy lány...

Hallottam olyat hogy egy lány terhes volt és megvolt neki a mensije, így nem vette észre. Vajon ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nagyon minimális eset lehet ,aki ugyanígy van ezzel.DE mégis lenne kérdésem:Észrevettem magamon hogy hízok és csak mellre meg hasra és olyan pocim van mint egy terhesnek,mert csak gömbölyű és oldalt nincs úszógumim,igaz nekem is megvan rendszeresen 28naponta,de akkor is elgondolkodtam, hogy tényleg lehetséges hogy megvan és mégis terhes lennék.Volt idő mikor szédültem meg hányinger is el szokott kapni.Gyógyszert szedek és a mensim is csak 3napig szokott tartai,de nincs vmi sok, sőt múltkor egész 3napban alvadtvér színű volt.Kérlek adjatok tanácsokat.Előre is köszi
2008. júl. 23. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hät čn a nögyogyäszt megprobälnäm felkeresni
2008. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teszteltél már? Szerintem ez legyen az első lépés, de hogy teljesen megnyugodj keress fel egy nőgyógyászt. Amúgy szerintem bármi lehetséges. Én is hallottam már ilyenről.

2008. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem,mert nem gondoltam rá, mert mindig megvan időben.De csa érezném ha tehes lennék.LEhet csak hízok nem?:S
2008. júl. 23. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De azt írtad, hogy csak a hasadra "hízol" és a melled nő. Ha "normálisan" híznál akkor mindenhol vastagabb lennél, nem?

És mióta vannak ilyen tüneteid? Több hónapja?

A mensid is érdekes, hogy csak alvadtvér volt. Én ezért gondoltam a tesztre, mert az a leggyorsabb bármikor beszerezheted. Aztán ha még mindig kétségeid vannak jöhet a nőgyógyász.

2008. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
IGEN! MEGTÖRTÉNHET! Akár 3-4hónapig is menstruálhatsz úgy, hogy terhes vagy! Csinálj tesztet és irány a doki!
2008. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen, az anyukám anno velem is 'így járt' rendesen menstruált, és egy éves alkalmassági vizsgálat alkalmával mondta neki az orvos hogy terhes, ekkor már túl volt az első három hónapon. Így javasolnám, hogy csinálj tesztet és menj orvoshoz minél előbb.
2008. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Szia


Én azt olvastam interneten, hogy a 4. héten leáll a menstruációm, mert az anyukában olyan hormon termelődik ami leállítja a menstruációt.de ha bizonytalan vagy akkor tesztelhetsz vagy menj el nődokihoz.

2009. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bocsi, de ez a kérdés már lezárult, már több mint fél éve volt ez.
2009. ápr. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!