Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babamozgás, mért hagyja abba?

Babamozgás, mért hagyja abba?

Figyelt kérdés
Mikor érzem hogy jobban mozog ráteszem a kezem a hasamra és abbahagyja. már elkaptam néhány mozgását és kicsit éreztem is a kezemmel. de mért nem mozog ha ott a kezem? 19 hetes kismama
2014. márc. 23. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem kezétől hagyta abba a mozgást. A végefelé viccelődtem is vele, hogy tegye már a pocakomra a kezét, mert már kényelmetlen és kellemetlen, ahogy helyezkedik, fészkelődik...

De azt nem tudom, miért volt ez.

2014. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert megnyugszik.
2014. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

több oka is lehet,

lehet, pont abbahagyta volna amúgy is a fickándozást :)

vagy éppen dermedten figyeli, és gondolja magában; "ez meg mi?" :)

vagy odanyúlsz, és eltávolodik a hasfaltól, és lejjebb fickándozik, mert bújócskát játszik :)


én 20 hetesen éreztem először magzatmozgást, két hét múlva a kis Erőspistácska rugásait már a párom is érezte kezét a hasamra téve. eleinte lapított nekem is a kisfiam, ha a párom tette a pocakra rá a kezét, aztán később már nem tette, ezért sok könnyem hullott, mert nagyon durva rugásokat is kaptam. ha a páromon kívül meg más nyúlt a pocakhoz, az első két trimeszterben mindig meghúzta magát a kis huncut...

össze vissza van ez, ki tudja, mi az ok :)


olyan édesek már ilyenkor is a kis tündérkék :)

2014. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze :) még csak 19 hetes, valszeg majd ha már nagyobb lesz akkor jobban fogom/fogjuk érezni a mozgást :) de köszönöm mindegyikőtöknek a választ :)
2014. márc. 23. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is pont ezt csinálta. Jó pár hétbe beletelt, mire apa is kitapinthatott egy rúgást. 26. hétben vagyunk, és ma reggel is ugyanez volt, mocorgott, odatettem a kezem, és abbahagyta. Éppen amilyen kedve van. Persze már olyan is volt, hogy azt hittem, sosem hagyja abba a fészkelődést. :)
2014. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!