Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek meddig fájt, szúrt...

Nektek meddig fájt, szúrt vagy görcsölt a hasatok? Meddig normális? 5-6 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap érzek olyat, hogy mintha görcsölni akarna a hasam, de mégsem görcsöl, hanem szúr kicsit bent, vagy mintha görcsölni kezdene, de nem görcs lesz, hanem bekeményedik. Nem vérzek, nincs pecsételő se. Megjön érzésem nincs, csak nem tudom, hogy normális-e amit érzek?
2014. márc. 24. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen ez normális,ha nem erődödik és nincs vérzés. Sokáig így lesz. Én 12 hetes vagyok és néha még most is szurkál. :)
2014. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Normális, bár nyilván nem kellemes.

Még a 16. hét környékén szokott lenni egy erősebb görcsölős időszak, akkor nyúlnak nagyon a méhszalagok, emeljedik ki a méh a kismedencéből, azt megérezni :-)


Én mindig arra gondoltam, milyen hatalmas változás, hogy szilva méretből görögdinnyéra nő a méh alig 9 hónap alatt. Persze hogy nem kellemes :)

2014. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szúrásoktól függetlenül volt kétszer egy kis sárgás-talán rózsaszínes folyásom, kórházba berohantam, de azt mondták, hogy "csak" a méhszájsebem miatt van. Ne aggódjak nincs gond.
2014. márc. 24. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg most is szurkal... Doki szerint nincs gond, normalis... :-) 32hkm
2014. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú hát nekem a szülésig, ha ez megvigasztal. :) Hol jobban, hol kevésbé.
2014. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az belső babánál nekem sokáig szúrkált, ennek örültem, mert tudtam, hogy nő:)

A második terhességnél már kevésbé és ritkábban érzem.

2014. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!