Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul vagyok, kimerült...

Rosszul vagyok, kimerült minden jel meg van a szülésre de mégsem indul meg? Mit tegyek? Vajon meddig leszünk így?

Figyelt kérdés
38+5hkm vagyok. El keseredtem mert minden nap érkezhetne babám a dokibácsink szerint mégsincs semmi csak én vagyok már kiborúlva teljesen. Első babám lesz így kezdek félni is napról-napra. Tudom 40hét az 40hét. Vagy túl is hordhatom. De kérnék egy kis biztatást. /Tüneteim: vizesedés kéz-láb, derék hát fájdalom.Szúrás nyomás oda lent. 2-2újnyira nyitott méhszáj.../ Köszönöm

#Mennyi van vissza
2014. márc. 25. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Simán kihúzhatod még a 41.-42. hétig is.

Egyszer úgyis kijön az a gyerek, minden nő átélte ugyanezt, a többsége mégsem panaszkodott.

2014. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

38. Héten kezdtem vizesedni, nagyon ki voltam már szinte alig volt erőm bármit is csinálni. Szerettem volna, ha hamarabb jön, de kivárta a 40. Hetet.

DE nekem nem volt nyitva a méhszáj és nem fájt a hátam.

Szóval lehet rá esély, hogy hamarabb kibújik.:)

2014. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a szülésznő, legyek türelmes, mert minden baba megszületik. Hidd el, Ő pompásan érzi magát odabenn. Ha nem ìgy lenne, akkor már jönne kifelé. Az, hogy Te már nem érzed túl jól magad, most mellékes. Ki fogod bírni még ezt a pár napot! Azt tanácsolom, hogy pihenj nagyon sokat! Olvass, filmezz, egyél finomakat és tegyél laza sétákat! Ha olyan nehéz lesz a szülésed, mint az enyém volt ( 16 óra vajjúdás után jött csak a kitolás), akkor kell az energia! Aztán meg a pici miatt se nappalod se éjjeled nem lesz, de megéri a sok szenvedést! Én amúgy úgy voltam, hogy pillanatok alatt elfolyt a magzatvíz és mikor beértünk a kórházba, teljesen zárt voltam, tehát igazából nagy jelei nem voltak a szülésnek. Ezért is volt 16 óra. Mondjuk éppen előtte való nap sétáltunk a párommal, de már 5 perc utan kifáradtam és nagyon görcsöltem, a szomszéd meg megjegyezte, hogy teljesen leszállt a hasam. Én ezt nem is vettem észre. Szóval kitartást még, könnyű szülést és boldog babázát! 9 hetes fiúcska anyukája.
2014. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom, sablon szöveg, de szexeljetek!!!! Nekem a 37. hét után mondta az orvosom hogy most szexeljünk sokat mert az segíthet megindítani a szülést. Én nem mertem szexelni mert nem akartam még szülni, de a férjem rávett és másnap reggel fájásokra ébredtem. Este megvolt a kisfiam. :)

Már bármikor szülhetsz, nekem semmi előjele nem volt amúgy, fájt a derekam a súly miatt és baromira vizesedtem, de szülés elött 2 héttel is ugyan ez volt.

2014. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A terhesség vége a többségnek már tényleg terhes...Viszont 2 ujjnyi méhszáj teljesen jó. Próbálgathatsz még homeopátiát, de simán lehet, hogy még pár hetet várnod kell. 41. hétnél tovább úgysem hagyják benn sehol a babát, úgyhogy maximum addig kell kibírni.
2014. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 ujjnyi méhszáj az tök jó. Ennyit már megspóroltál a vajúdásból! Inkább így nyíljon még 1-2 hétig, mint a szülőágyon. Hidd el, hogy az sokkal rosszabb lenne. 38+5-n már tényleg bármelyik pillanatban szülhetsz, de én mégis azt mondom, hogy legyél türelmes és pihenj és élvezd ki még ezt a pár "csendes napot". :)
2014. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is nyitva vagyok 1 ujjnyira, vizesedek picit, keményedek, de még semmi jele hogy jönne, mondjuk még "csak" a 36 héten vagyunk, de első lányommal túlhordtam. bármikor megindulhat nálad, ez annyira kiszámíthatatlan :) lehet holnap már babázol.
2014. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! Köszönöm válaszaitokat és igen most kezdem meg érteni hogy ha túl is hordjuk sincs már sok vissza. Ma 39+1 hkm vagyok. Boldogan várom a kicsinket. Nektek is sok sok boldogságot kívánok!!!!
2014. márc. 28. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!